1%
  • 0/10

ثبت نام مسابقات ۱۰۰ میلیون تومانی زولا تمدید شد!

فرصتی عالی برای رفع مسدودیت اکانت زولا!

ثبت نام مسابقات ۱۰۰ میلیون تومانی زولا تمدید شد! ۰ ۱۲ تیر ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک

همزمان با شروع فصل تابستان، استودیو سورنا گیمز تصمیم گرفته مسابقات ۱۰۰ میلیون تومانی زولا (Zula) را در چهار حالت مختلف برگزار کند.

فصل تابستان همیشه با سرگرمی گره خورده است؛ در این برهه زمانی سه ماهه خبری از درس و مدرسه نبوده و گیمرهای کودک و نوجوان بدون هیچ گونه فشار یا استرسی می‌توانند اوقات فراغت خود را به سرگرمی، به خصوص بازی‌های ویدیویی اختصاص دهند.

استودیو سورنا گیمز تصمیم گرفته به بهانه آغاز فصل تابستان مسابقات ۱۰۰ میلیون تومانی زولا را برگزار کند. این مسابقات در قالب چهار حالت خرابکاری، قتل عام، مبارزه تیمی و حالت ویژه تک تیرانداز صورت گرفته و برگزاری آن سه ماه به طول می‌انجامد. علاوه بر جایزه نقدی، جوایز ویژه‌ای برای برندگان حالت‌های مختلف در نظر گرفته شده که در آینده پیرامون شان اطلاع رسانی خواهد شد. برای ثبت نام می‌توانید روی تصویر حالت مورد نظر کلیک کنید.

ثبت نام حالت خرابکاری:

حالت قتل عام:

حالت مبارزه تیمی:

حالت ویژه تک تیرانداز:

حالت خرابکاری شامل رقابت دو گروه می‌شود؛ یک گروه باید بمب گذاری کرده و گروه دیگر باید جلوی آن را گرفته یا خنثی کند. حالت قتل عام بصورت انفرادی بوده و کاربری که بتواند بیشتری تعداد کشتن را بدست آورد، برنده است. مبارزه تیمی شامل دو گروه شده و تیمی که بتواند در مدت زمان کمتر به تعداد کشتن‌های مد نظر برسد، برنده است. در انتها، به حالت تک تیرانداز می‌رسیم که عنوانش کاملاً واضح بده و نیاز به توضیح بیشتر ندارد.

بد نیست بدانید همزمان با ثبت نام مسابقات ۱۰۰ میلیون تومانی زولا شرایطی مهیا شده تا کاربرانی که حساب‌هایشان بنا به دلایلی مسدود شده بود، به رفع مسدودیت اقدام کنند. در مرحله نخست باید به این لینک رفته و مشخصات را بصورت دقیق در فایل پر کنید. سپس، عکس‌های خواسته شده را آپلود کرده و روی درخواست و آپلود مدارک کلیک می‌کنید. در انتها، کد رهگیری را از طریق تیکت برای پشتیبانی بفرستید.

در انتها، تاکید می‌شود مهلت ثبت نام تا جمعه ۱۵ تیر ماه بوده و پس از آن تمدید نخواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments