امکان دریافت مجدد بلیط برای ورود به بتل رویال زولا مهیا شده است

درخواست‌های طرفداران نتیجه داد

امکان دریافت مجدد بلیط برای ورود به بتل رویال زولا مهیا شده است سورنا رضایی ۲۳ ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ اخبار بازی
بلیط بتل رویال زولا

در پی درخواست‌های فراوان طرفداران، شرکت سورنا گیمز تصمیم گرفته امکان دریافت مجدد بلیط بتل رویال زولا مهیا شود.

با افزایش تب و تاب بتل رویال در سراسر جهان و افزایش روزافزون طرفدارانش، تصمیم گرفته شد این مد به زولا اضافه شود. با این حال، شرایط مطابق انتظار پیش نرفت و همه‌گیری ویروس کرونا باعث شد توسعه و آماده‌سازی بتل رویال حدودا یک سال عقب بیافتد. این مد قرار بود در تابستان ۱۳۹۹ در دسترس علاقه‌مندان قرار بگیرد اما چندی پیش به بازی افزوده شد. کارمندان سورنا گیمز طی ماه‌های گذشته مشغول تست بتل رویال بوده‌اند تا نواقص را شناسایی کرده و آن‌ها را برطرف کنند. با اینحال، ترجیح داده‌اند یک تست در مقیاس بزرگ‌تر انجام شود.

سورنا گیمز در روز ۱۸ خرداد سال جاری یک رویداد ویژه برگزار کرد تا نه تنها درباره فراز و نشیب‌های یک سال گذشته صحبت کند، بلکه ویدیوهای تازه‌ای را از گیم‌پلی بتل رویال زولا به نمایش بگذارد. در جریان این رویداد همچنین اعلام شد مد محبوب در ابتدا به صورت محدود در اختیار چند هزار نفر از علاقه‌مندان قرار گرفته و با گذشت چند هفته، تمامی کاربران می‌توانند به صورت کاملا رایگان به آن دسترسی داشته باشند. افرادی که می‌خواستند در فاز بتا شرکت کنند، باید به لینکی مشخص می‌رفته و درخواست بلیط خود را ثبت می‌کردند. از آن‌جایی که ظرفیت محدود بود، بلیط بتل رویال زولا به بسیاری از علاقه‌مندان نرسید.

اگر از کاربرانی هستید که نتوانستند بلیط بتل رویال زولا را بدست بیاورید، شانس دوباره به شما رو کرده است. در پی درخواست‌های فراوان علاقه‌مندان در شبکه‌های اجتماعی، سورنا گیمز تصمیم گرفت فرصت دوباره‌ای را برای دریافت بلیط مهیا کند. اینبار خبری از برگزاری یک لایو و سپس ثبت نام کاربری نبوده و علاقه‌مندان باید روند متفاوتی را طی کنند. طبق پستی که در صفحه اینستاگرام زولا قرار گرفته، علاقه‌مندان می‌توانند با انجام ماموریت‌های رایگانی که در بازی وجود دارد، بلیط سه روزه بتل رویال را دریافت کنند. جزئیات مربوط به ماموریت‌ها هم اکنون در بخش زولاپس قابل‌مشاهده است. به خاطر داشته باشید که این ماموریت تا ساعت ۱۲:۳۰ ظهر روز چهارشنبه در دسترس خواهد بود.

بتل رویال زولا ترکیبی از عناوین موفق است. کاربر پس از فرود از هواپیما چاقو و یک سلاح کمری در اختیار دارد. او سپس باید به گشت و گذار در محیط پرداخته و سلاح‌ها و تجهیزات مورد نیاز خود را جمع‌آوری کند تا بتواند به هدف نهایی، یعنی زنده ماندن به عنوان آخرین شخص یا جوخه دست یابد. کاربران برای جابجایی بین نقاط مختلف نقشه نه تنها می‌توانند از زیپلاین‌های دوطرفه بهره ببرند، بلکه امکان سوار شدن وسائل نقلیه (ماشین و قایق) فراهم شده است.

در انتها، به دو مورد اشاره می‌کنیم؛ مورد اول اینکه بتل رویال زولا هم اکنون فاز بتا را پشت سر می‌گذارد. از همین رو، امکان مواجهه کاربر با باگ وجود دارد؛ مورد دوم و پایانی هم اینکه مد مزبور طی هفته‌های آتی و به صورت رایگان در دسترس همگان قرار خواهد گرفت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

23 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا