1%
  • 0/10

فصل وحشت بازی زولا آغاز شد!

کابوسی بی‌انتها در خانه وحشت!

فصل وحشت بازی زولا آغاز شد! ۱ ۰۷ آبان ۱۴۰۱ تازه‌های زولا کپی لینک
فصل وحشت بازی زولا - Zula

در فصل وحشت بازی زولا روزهای هالووینی خود را با ترساندن دشمن آغاز کنید! حالت‌های جدید و اسکین‌های متفاوت و وحشتناک در Zula منتظر شما هستند.

بازی زولا از جمله عناوین آنلاینی است که در کشور ایران می‌توانید با پینگ پایین آن را تجربه کرده و در سرورهای اختصاصی آن به تجربه یک رقابت هیجان‌انگیز در سبک شوتر بپردازید. با این حال شاخصه اصلی آنلاین بودن یک بازی، به روزرسانی آن است؛ طوری که سازندگان باید به صورت مداوم آن را آپدیت کرده و جزئیات تازه‌ای را اضافه کنند تا از تکراری شدن گیم پلی جلوگیری شود. موردی که سورنا گیمز با همکاری استودیو مدبایت (MadByte) طی گذشت مدتی خاص انجام می‌دهند و برای بازی زولا، محتوای تازه‌ای را در دسترس کاربران قرار می‌دهند.

با این حال بالاخره هالووین فرا رسیده و این رویداد پر از ترس را می‌توانید هم‌اکنون در بازی Zula همراه با دوستان خود جشن بگیرید!‌ در فصل وحشت بازی زولا همه چیز برای شروع یک رقابت هیجانی آماده است و مراحل تازه قرار داده شده در بازی، شما را غافلگیر خواهند کرد.

تغییرات فصل وحشت بازی زولا و معرفی حالت جدید کابوس!

در آپدیت جدید بازی زولا علاوه بر انواع اسلحه و اسکین‌های متفاوت که متناسب با فصل وحشت و رویداد هالووین طراحی شده‌اند، یک حالت جدید نیز به بازی اضافه می‌شود که کابوس نام دارد.

در این حالت متفاوت و تازه، بازیکنان به دو دسته تقسیم می‌شوند که متشکل از یک تیم انسان‌ها و یک تیم جهش‌یافته است. در ابتدا یک جهش‌یافته آلفا در بازی حاضر حاضر خواهد که باید به انسان‌ها حمله کند. جهش‌یافته آلفا قدرت بسیاری دارد و پس از گذشت مدتی هنگام آسیب دیدن، می‌تواند به راحتی خود را درمان کند. با این وجود، اگر او کسی را به جهش‌یافته تبدیل کند، آن فرد به نسخه بتا تبدیل می‌شود؛ کسی که کمی از آلفا ضعیف‌تر است، اما می‌تواند دشمنان را با ضربات خود به جهش‌یافته‌های بتا تبدیل کند. بدین ترتیب اگر در پایان راند، انسانی زنده بماند، تیم آن‌ها پیروز خواهد شد. اما اگر جهش‌یافته‌ها همه را تبدیل کنند، آن‌ها پیروز میدان هستند.

لازم به ذکر است که در فصل وحشت زولا تغییرات بسیاری اعمال شده که از جمله آن می‌توان به اضافه شدن نقشه مورد انتظار کلبه وحشت، سلاح تیرباز M249‌، آیتم‌های خاصی که نیاز به منابع را کاهش می‌دهند، دسته کارت‌های جدید، سری پهباد سیاه، سری پهباد زرد، سری پهباد فیروزه‌ای، دستکش ترس، سری ترس و همچنین تم جدید لابی بازی اشاره کرد!

همچنین برای افرادی که نبرد نزدیک را ترجیح می‌دهند، سری پوسته‌های جدید برای چاقو Exo عرضه شده است. به علاوه، اگر می‌خواهید دشمنان خود را پس از مرگ هم عذاب دهید، بد نیست چاقو جدید وحشت را هم امتحان کنید!
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments