#مهسا_امینی

تماشا کنید: دومین تیزر بتل رویال زولا از راه رسید

فاتح جزیره باش!

تماشا کنید: دومین تیزر بتل رویال زولا از راه رسید سورنا رضایی ۲ ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ تریلر بازی

در حالی که فاصله چندانی با انتشار رسمی نداریم، دومین تیزر بتل رویال زولا از راه رسیده و علاقه‌مندان می‌توانند پای تماشای آن بنشینند.

انتظارها اواسط خرداد سال جاری به اتمام رسید و بتل رویال رسما به زولا اضافه شد. البته این مد در حال حاضر فاز بتا را پشت گذاشته و تنها تعداد محدودی از علاقه‌مندان می‌توانند پای تجربه‌اش بنشینند؛ علاقه‌مندان خوش‌شانسی که پای تماشای استریم‌ها نشسته و بر حسب شانس، بلیت ورود به بتل رویال را دریافت کرده‌اند. شرایط به همین منوال نمانده و نسخه اصلی بتل رویال طی هفته‌های آتی منتشر خواهد شد. با رخ دادن این اتفاق، تمامی کاربران بدون پرداخت هیچ گونه هزینه‌ای می‌توانند به صورت تک‌نفره، دو نفره یا پنج نفره در رقابت‌ها شرکت کنند.

در شرایطی که مدت زیادی به انتشار رسمی برای تمامی کاربران نمانده، دومین تیزر بتل رویال زولا از راه رسیده است. این ویدیو ۳۲ ثانیه زمان داشته و هواپیمایی را به تصویر می‌کشد که کاربران در ابتدای هر رقابت از آن به پایین می‌پرند. مد بتل رویال روندی شبیه به دیگر عناوین این ژانر دارد. کاربر به تنهایی یا در قالب یک گروه از هواپیما خراج شده و باید به جستجو در محیط بپردازد. هدف از این کار، یافتن تجهیزات و سلاح‌های مورد نیاز برای مبارزه با گروه‌های رقیب است. در ضمن، نقشه بتل رویال وسعت بالایی دارد. از همین رو، نه تنها وسائل نقلیه در  گوشه و کنار محیط قرار گرفته‌اند، بلکه زیپلاین‌های دو طرفه‌ای در نظر گرفته شده است.

پس از معرفی بتل رویال زولا، سطح‌بندی سلاح‌ها به یکی از نگرانی‌های اصلی کاربران تبدیل شد. سورنا گیمز که به خوبی از چنین مشکلی مطلع بود، تصمیم گرفت تغییری قابل‌توجه در گیم‌پلی ایجاد کرده و سطح تمامی سلاح‌هایی که در محیط قرار دارند را به رقم ۳ افزایش دهد.

اگر اخبار را دنبال کرده باشید، سورنا گیمز اخیرا دومین استریم اختصاصی با محوریت بتل رویال زولا را برگزار کرده است. در جریان این پخش زنده صحبت‌های مختلفی انجام شد که یکی از آن‌ها کاستوم بتل بود. به گفته محمد مظفریان یکی از اعضای تیم توسعه، این مد در دست ساخت بوده و پس از آماده شدن به بازی خواهد آمد. مظفریان همچنین گفت در تابستان امسال شاهد برگزاری جام ایران خواهیم بود و احتمال برگزاری یک جام مشترک بین کاربران ایرانی و ترکیه‌ای وجود دارد.


guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا