سازندگان Shadow Warrior روی سه بازی تایید نشده کار می‌کنند

دو عنوان قرار است در سال جاری میلادی رونمایی شود

سازندگان Shadow Warrior

استودیوی Flying Wild Hog که اعضای آن به عنوان سازندگان آثاری چون Shadow Warrior و Hard Reset شهرت دارند، در حال حاضر روی سه بازی معرفی نشده کار می‌کنند.

این استودیوی لهستانی در سال ۲۰۰۹ تاسیس شد و اولین اثر خود با نام Hard Reset را در سال ۲۰۱۱ میلادی منتشر کرد که مورد استقبال طرفداران بازی‌های شوتر اول شخص قرار گرفت. در قدم بعدی این استودیو بازی Shadow Warrior را در سال ۲۰۱۳ منتشر کرد که ریبوت عنوانی با همین نام در سال ۱۹۹۷ بود. با این بازی Flying Wild Hog توانست موفقیت‌های خود را وارد مرحله‌ی تازه‌ای کند. قسمت دوم این بازی هم در سال ۲۰۱۶ منتشر شد که توانست اتفاقات خوب نسخه‌ی قبل را تکرار کند.

حال سازندگان Shadow Warrior روزهای شلوغی را می‌گذرانند. مدیر عامل این استودیو آقای Michał Szustak در مصاحبه با سایت Wccftech اعلام کرد که آن‌ها در حال حاضر روی سه بازی معرفی‌نشده کار می‌کنند. آقای شوستاک عنوان کرد که هدف استودیوی Flying Wild Hog ارائه‌ی آثار AAA است. او در ادامه گفت که دو تا از این سه بازی در سال جاری میلادی معرفی خواهند شد. او بازی سوم را یک «بازی اکشن اوریجینال با کیفیت و سرگرم‌کنندگی عالی» توصیف کرد.

رویای ما به وضوح این است که تمام بازی‌هایمان بالاترین کیفیت ممکن را داشته باشند. می‌دانید، ما همیشه در قلمروی بین مستقل و AAA غوطه‌ور بودیم. به همین خاطر امیدواریم که بتوانیم واقعا از این قلمرو با دو پروژه‌ای که می‌خواهیم امسال معرفی کنیم، خارج شویم. این اتفاق قرار است چیز بزرگی برای ما باشد. از نظر من، بالاخره یک تجربه‌ی کاملا AAA را با این دو عنوان به ارمغان خواهیم آورد. عنوان سوم کمی کوچک‌تر است، اما هنوز یک بازی اکشن اوریجینال با کیفیت و سرگرم‌کنندگی عالی‌ به‌حساب می‌آید.

از شوستاک درباره‌ی سبک این بازی‌ها هم سوال شد که او در جواب عنوان کرد استودیو همیشه به دنبال چیزهای جدید است، اما سبک شوتر اول شخص را کنار نخواهیم گذاشت. او به این مورد که آیا عناوین جدید برای کنسول‌های نسل بعد عرضه می‌شوند یا خیر واکنشی نشان نداد، اما معتقد بود که ساخت بازی برای کنسول‌های نسل بعد سونی و مایکروسافت، می‌تواند ساده‌تر از نسل حاضر باشد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا