تماشا کنید: تاریخ انتشار بازی Shadow Warrior 3 مشخص شد

پایان انتظارات طولانی برای ترکیب عجیب خون و کاتانا و طنز!

انتظارات به پایان رسید و بالاخره در میان خون و خون ریزی فراوان و جملات نیش دار و طنز آلود، تاریخ انتشار بازی مورد انتظار Shadow Warrior 3 مشخص شد.

مدت زمان بسیار زیادی‌ست که طرفداران به انتظار بازی Shadow Warrior 3 نشسته‌اند و روز گذشته تیم Flying Wild Hog بالاخره از تاریخ انتشار این بازی رونمایی کرد. ما شاهد انتشار بازی Shadow Warrior 3 در تاریخ ۱ مارس سال جاری میلادی، برابر با ۱۰ اسفند ماه ۱۴۰۰ خواهیم بود. استودیو توسعه دهنده این بازی، با انتشار تریلری چشم نواز از لحاظ جلوه‌های بصری، مملو از خون و خون ریزی و البته مثل همیشه طنز آمیز، از تاریخ انتشار بازی مورد انتظار خود رونمایی کرد.

قهرمان بازی ما یعنی لو وانگ بار دیگر و البته با بسیاری ترفندهای تازه و قدیمی از جمله راه رفتن روی دیوار، استفاده از هوک، چرخش در هوا، پرش‌های بلند و غیره برگشته است. بدون شک شما فرصت دو نیم کردن دسته‌های اهریمن‌ها و نابود کردن اژدهایان غول پیکر را با کاتانا یا از پای درآوردن آن‌ها به لطف گلوله‌ها را خواهید داشت که البته تمام این‌ها با حضور هم تیمی شما جذاب‌تر و خون آلودتر از پیش می‌شوند.

استودیو Flying Wild Hog صداگذاران جدید این بازی را نیز معرفی کرد و ما شاهد صداگذاری لو وانگ توسط مایک مو (Mike Moh)، صداگذاری موتوکو توسط آندرومدا دانکر (Andromeda Dunker) و زیلا توسط سانگ‌وون چو (SungWon Cho) خواهیم بود. لازم به ذکر است که الکس دوبرنکو (Alex Dobrenko) مانند نسخه‌های پیشین وظیفه صداگذاری هوجی را بر عهده خواهد داشت. بازی Shadow Warrior 3 طی تابستان سال ۲۰۲۰ معرفی و برای انتشار در سال ۲۰۲۱ برنامه ریزی شده بود که به دلیل برخی مشکلات با تاخیری طولانی روبه‌رو شد. طرفداران مدت زمانی بسیار طولانی منتظر رونمایی از تاریخ انتشار این بازی بودند که بالاخره از آن مطلع شدند.

بازی Shadow Warrior 3 برای کنسول‌های نسل هشتمی پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان و همچنین رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. کاربرانی که این بازی را پیش خرید کرده باشند، در زمان انتشار بازی کاتانای مخصوص کوروموداکو (Koromodako) را دریافت خواهند کرد. همچنین لازم به ذکر است که پیش خرید این بازی در کنسول‌ها، دو نسخه ابتدایی این سری بازی را نیز به طور رایگان به شما هدیه می‌دهد. نظر شما درباره سری بازی Shadow Warrior چیست؟ به نظر شما نسخه سوم این سری بازی پس از تاخیری طولانی می‌تواند موفق ظاهر شود؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا