تماشا کنید: گیم‌پلی جدیدی از بازی Shadow Warrior 3 منتشر شد

همراه Lo Wang با کاتانا مبارزه کنید

توسعه‌دهندگان بازی Shadow Warrior 3 نمایشی ۱۷ دقیقه‌ای از گیم‌پلی این بازی اکشن منتشر کردند.

مدتی پیش اخباری مبنی بر رونمایی از بازی بعدی Shadow Warrior به گوش می‌رسید و از عرضه‌ی عنوانی دیگر از این سری اول شخص خبر می‌داد. صفحه‌ی رسمی توییتر Shadow Warrior با انتشار یک پست و اعلام ساخت یک تریلر، باعث خوشحالی طرفداران شد و در نهایت در جریان رویداد سالانه‌ی دیوالور دایرکت (Devolver Direct)، به صورت رسمی از بازی Shadow Warrior 3 رونمایی شد.

 

استودیوی فلایینگ وایلد هُگ (Flying Wild Hog) نمایشی جدید از گیم‌پلی بازی مورد انتظار Shadow Warrior 3 منتشر کرده که برخی جزئیات این عنوان را فاش می‌کند. در این ویدیو تعدادی از سلاح‌ها، مهارت‌ها و حرکات کاراکتر اصلی بازی، Lo Wang، قابل مشاهده است. ویدیوی گیم‌پلی‌ای که منتشر شده از همراه جدید Lo Wang خبر می‌دهد و تعامل این دو جنگجو را به‌ تصویر می‌کشد. Wang نسبت‌ به بازی‌های قبلی Shadow Warrior، پیرتر به‌نظر می‌رسد و این احتمال وجود دارد که افزایش سن او در روند بازی تاثیرهایی داشته باشد. یکی دیگر از نکات این ویدیو، امکان مبارزه با کاتانا است که بدون شک می‌تواند یکی از هیجان‌انگیزترین مبارزات در این بازی به حساب بیاید.

آخرین نسخه‌ی سری Shadow Warrior، نزدیک به ۴ سال پیش تحت عنوان Shadow Warrior 2 برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4 و رایانه‌های شخصی منتشر شد و استقبال خوبی هم دریافت کرد. توسعه‌دهندگان آن را در سبک اول شخص تیراندازی ساختند و در نهایت شرکت ناشر دیوالور دیجیتال (Devolver Digital) آن را عرضه کرد.

لازم به ذکر است که بازی Shadow Warrior 3 در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۲۱ میلادی برای پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. در حال حاضر اطلاعاتی در مورد سایر پلتفرم‌های مقصد این عنوان در دسترس نیست و طبق آخرین اطلاعات منتشر شده، احتمالا ابن بازی به صورت انحصاری در اختیار کاربران رایانه‌های شخصی قرار می‌گیرد. با این حال، از آنجا که نسخه‌ی پیشین سری برای دو کنسول ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4 عرضه شده، انتظار می‌رود که قسمت جدید این مجموعه هم برای کنسول‌های نسل نهم ایکس‌باکس سری ایکس و پلی‌استیشن 5 نیز منتشر شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا