تماشا کنید: بازی Shadow Warrior 3 معرفی شد

تریلر گیم‌پلی در راه است؛ دیوالور دایرکت را از دست ندهید

توسعه‌دهندگان با انتشار یک تریلر به‌ صورت رسمی از بازی Shadow Warrior 3 رونمایی کردند.

مدتی پیش اخباری مبنی بر رونمایی از بازی بعدی Shadow Warrior به گوش می‌رسید و از عرضه‌ی عنوانی دیگر از این سری تیراندازی اول شخص خبر می‌داد. صفحه‌ی رسمی توییتر Shadow Warrior با انتشار یک پست و اعلام ساخت یک تریلر باعث خوشحالی طرفداران شد. حالا بعد از گذشت چند روز، توسعه‌دهندگان با پخش یک تریلر از بازی Shadow Warrior 3 رونمایی کردند.

آخرین نسخه‌ی سری Shadow Warrior نزدیک به ۴ سال پیش تحت عنوان Shadow Warrior 2 منتشر شد و استقبال خوبی هم دریافت کرد. توسعه‌دهندگان این بازی یعنی استودیوی Flying Wild Hog، آن را در سبک اول شخص تیراندازی ساختند و در نهایت شرکت ناشر دیوالور دیجیتال (Devolver Digital) آن را برای پلتفرم ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4 و رایانه‌های شخصی عرضه کرد.

ویدیوی جالبی که از Shadow Warrior 3 منتشر شده، فضای شرقی دارد و یک مرد (احتمالا Lo Wang) همراه با ماسک در آن دیده می‌شود که به‌نظر می‌رسد از قدرت‌های مخصوصی برخوردار است. همان‌طور که انتظار می‌رفت، این بازی پروژه‌ی مشترک دیوالور دیجیتال و Flying Wild Hog خواهد بود و در حال حاضر در دست توسعه قرار دارد. کیوبا اوپن (Kuba Opoń) یکی از اعضای ارشد تیم توسعه‌دهندگان می‌گوید:

ما به‌خاطر اینکه برای هواداران Shadow Warrior یک تجربه‌ی کاملا جدید آورده‌ایم، بسیار هیجان‌زده هستیم. نمی‌توانیم برای ترکیبی که برای شما درنظر گرفته‌ایم، صبر کنیم.

ما هرگز اصول Flying Wild Hog را فراموش نمی‌کنیم و امیدواریم Shadow Warrior 3 برای طرفدارانی که از ابتدا با ما بوده‌اند، حس بازگشت به خانه را ایجاد کند.

استودیوی دیوالور رویداد سالانه‌ی دیوالور دایرکت را در ۲۱ تیر (مصادف با ۱۱ ژوئیه) اجرا می‌کند و قرار است در طی آن یک گیم‌پلی از این بازی منتشر شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا