#مهسا_امینی

تماشا کنید: تریلر گیم‌پلی عنوان Shadow Warrior 3 منتشر شد

خون و خون‌ریزی بیشتر از Doom!

خون و خون‌ریزی، دل و روده و قلب‌های افتاده بر زمین مخصوص سری Doom نبوده و عنوان Shadow Warrior 3 در تریلر جدید خود نشان داده که همیشه خون‌های زیادی برای ریختن وجود دارد.

با شروع رویداد E3 در سال ۲۰۲۱ استودیوهای Flying Wild Hog و Devolver Digital از تریلر گیم‌پلی عنوان Shadow Warrior 3 رونمایی کردند که به‌نظر باید منتظر عنوانی حتی خشن‌تر و خونی‌تر از Doom Eternal باشیم. این عنوان اول شخص استودیو Flying Wild Hog البته که با خون و خون‌ریزی ناآشنا نبوده و مهم‌ترین مشخصه این اثر دل‌وروده‌های ریخته شده روی زمین همراه با سیل خون هستند و حتی اولین تریلر منتشر شده از این بازی نیز به‌قدری با خون درآمیخته شده بود که گاهی مسخره به‌نظر رسیده و باعث خنده می‌شد.

تمرکز عنوان Shadow Warrior 3 درباره ماجراجویی لو وانگ (Lo Wang)، آدم‌کشی خبره و ماهر است که با استفاده از اسلحه گرم، ضربات مشت و لگد و البته سلاح سرد مانند شمشیر به‌دنبال گرو‌ه‌های شیطانی رفته و آن‌ها را از پای درمی‌آورد. این نکته را نیز درنظر بگیرید که فرنچایز Shadow Warrior نماینده عنوانی با همین نام در دهه ۹۰ میلادی‌ست. درحالی که این عنوان کم‌ترین شباهتی با بازی دهه نودی داشته، تیم توسعه دهنده تلاش کرده این بازی را به‌نحوی طراحی کند که کاربران تازه با کاربران قدیمی همزاد پنداری کرده و تجربیات آن‌ها را در این عنوان پیاده کند و از سوی دیگر تلاش دارد بازیکنان قدیمی خود را به این بازی دعوت کند.

طی کنفرانس Devolver Digital در رویداد E3 2021، دومین تریلر گیم‌پلی رسمی از این عنوان عرضه شد که نشانی از اکشن بی‌پایان همراه با خون است که گاهی شخصیت Doom Slayer را در برابر خود یک شوخی نشان می‌دهد. در قسمتی از این تریلر مشاهده می‌کنید که لو وانگ با طناب به‌سمت یک دشمن رفته و با لگد او را به درون دستگاهی اره مانند پرتاب می‌کند. در ادامه نیز تک شلیکی از تفنگ او موجودی بزرگ را تبدیل به تکه‌های نامساوی می‌کند.

گرچه ما در این تریلر با بخش‌های جذابی از گیم‌پلی این عنوان روبه‌رو بودیم، انتظار رونمایی از زمان انتشار بازی را داشتیم که متاسفانه در اختیار ما قرار نگرفت و تیم توسعه دهنده تنها اشاره داشت که این عنوان تا پیش از پایان سال جاری میلادی یعنی ۲۰۲۱ عرضه خواهد شد. شکی نیست که هنوز سورپرایزهای زیادی در رویداد E3 وجود خواهد داشت. ما در پایان امروز شاهد کنفرانس ایکس باکس و بتزدا خواهیم بود و انتظار اخباری تازه از بازی Halo: Infinite و Starfield می‌رود. استودیو Square Enix نیز در همین شب حضور خواهد داشت و در ادامه باید منتظر اطلاعات جدید درباره Back 4 Blood باشیم. شما نیز می‌توانید تمام کنفرانس‌ها را با استفاده از #SargarME3 در شبکه اجتماعی اینستاگرام دنبال کرده و نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا