معرفی مرحله That Damn Dam بازی Shadow Warrior 3 در نمایش تازه

این ویدیو حدودا دو دقیقه زمان دارد

معرفی مرحله That Damn Dam بازی Shadow Warrior 3 در نمایش تازه سورنا رضایی ۰ ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ تریلر بازی

شرکت دولور دیجیتال که در زمینه نشر بازی‌های ویدیویی فعالیت می‌کند، به واسطه یک تریلر از مرحله That Damn Dam بازی Shadow Warrior 3 رونمایی کرده است.

در حالی که چهار سال از عرضه Shadow Warrior 2 برای پلتفرم‌های هدف می‌گذشت، پیش‌بینی‌ها به حقیقت تبدیل شد و دو مجموعه فلایینگ وایلد هاگ و دولور دیجیتال سرانجام از نسخه جدید مجموعه Shadow Warrior رونمایی کردند. این بازی Shadow Warrior 3 نام داشته و در مقایسه با قسمت‌های پیشین تغییرات قابل‌توجهی داشته است. سازندگان می‌خواستند تمرکز کاربر به صورت کامل روی درگیری‌های سرتاسر هیجان قرار داشته باشد. در همین راستا، برخی موارد مانند سیستم پیشرفت پروتاگونیست را حذف کرده‌اند.

طبق اطلاعاتی که در صفحه استیم Shadow Warrior 3 قرار گرفته، داستان حول محور لو وانگ و اوروچی زیلا می‌چرخد که به صورت اتفاقی یک اژدهای باستانی را از زندان آزاد کرده‌اند. شخصیت اصلی برای متوقف کردن اژدها باید به مناطق ناشناخته رفته و آیتم‌های مختلفی از جمله ماسک یک ایزد مرده و تخم اژدها را به دست آورده و خود را برای مقابله نهایی با هیولا آماده کند. در صورتی که پروتاگونیست موفق نشود اژدهای باستانی را متوقف کند جهان نابود خواهد شد. بد نیست بدانید برای طراحی مراحل بازی از فرهنگ چین و ژاپن الهام گرفته شده است.

دولور دیجیتال ساعاتی قبل ویدیو جدیدی را در کانال یوتیوب خود قرار داده که مرحله That Damn Dam بازی Shadow Warrior 3 را معرفی می‌کند. سازندگان پیش از این مرحله Doomsday Device را رونمایی کرده بودند. نکته جالب ماجرا اینجا است که تدوین ویدیوها شباهت غیرقابل‌انکاری به یکدیگر دارند. تریلر جدید در ابتدا نماهای کلی‌ای را از مرحله به نمایش می‌گذارد. سپس، صحنه‌های مربوط به درگیری پخش می‌شود که مطابق انتظار سرشار از خشونت، سلاح‌های متنوع و دشمنان پرتعداد است. در صورتی که به یاد داشته باشید، در مرحله Doomsday Device ابزارهای کشنده‌ای در گوشه و کنار مرحله قرار داشت که می‌توان از آن‌ها برای نابودی دشمنان بهره برد.

ابزارهای مشابهی در That Damn Dam قابل‌مشاهده است. از دیگر نکاتی که در تریلر اخیر وجود دارد، می‌توان به رونمایی از یک دشمن جدید به نام Seeking Shokera اشاره کرد که کاربر می‌تواند با کشتن آن به سلاحی تازه دست یابد؛ سلاحی که با نام Seeking Eye شناخته می‌شود. این سلاح در واقع یک چشم پرنده است که تیغه‌های برنده‌ای دارد. سلاح مزبور می‌تواند در محیط پرواز کرده و دشمنان را مورد حمله قرار دهد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا