رونمایی از مرحله Doomsday Device بازی Shadow Warrior 3 در تریلر جدید

وقتی دووم اسلیر با یک سامورایی ترکیب می‌شود!

رونمایی از مرحله Doomsday Device بازی Shadow Warrior 3 در تریلر جدید سورنا رضایی ۰ ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ تریلر بازی

فلایینگ وایلد هاگ و دولور دیجیتال به وعده خود عمل کرده و مرحله Doomsday Device بازی Shadow Warrior 3 را با یک تریلر جدید معرفی کردند.

فلایینگ وایلد هاگ (Flying Wild Hog)، یک استودیو لهستانی است که با ساخت ریبوت Shadow Warrior و انتشار آن در سال ۲۰۱۳ میلادی توانست خود را در مرکز توجه‌ها قرار دهد. پنج سال بعد، Shadow Warrior 2 منتشر شد و با نقدهای مثبت خود ثابت کرد موفقیت‌های قسمت اول اتفاقی نبود. فلایینگ وایلد هاگ هرگز صحبتی از آمار فروش به میان نیاورد اما اعلام کرد قسمت دوم چهار برابر قسمت اول فروش داشت. با رخ دادن این اتفاق، طرفداران مجموعه به اطمینان کامل رسیدند قسمت سوم ساخته و عرضه می‌شود اما مطمئن نبودند این اتفاق چه زمانی رخ می‌دهد.

اواسط سال گذشته میلادی فلایینگ وایلد هاگ با انتشار آیتم‌هایی در شبکه‌های اجتماعی از معرفی یک پروژه جدید در آینده نزدیک خبر داد. عده‌ای از کاربران گمان می‌کردند پروژه مزبور یک آی‌پی تازه باشد و عده‌ای دیگر هم پیش‌بینی کرده بودند قسمت جدید Shadow Warrior رونمایی می‌شود. زمان مورد نظر فرا رسید و استودیو لهستانی Shadow Warrior 3 را برای نخستین بار به نمایش گذاشت. ویدیو مزبور یک سینماتیک بود که لحظه لحظه‌اش با المان‌های طنز ترکیب شده بود. در ضمن، تایید شد لو وانگ بازگشته و مانند قسمت‌های پیشین، شخصیت اصلی خواهد بود.

فلایینگ وایلد هاگ به وعده خود عمل و با همکاری وب سایت IGN، مرحله Doomsday Device بازی Shadow Warrior 3 را با یک تریلر جدید معرفی کرده است. ویدیو مزبور دو دقیقه زمان داشته و در ابتدا نماهایی کلی از مرحله را نشان می‌دهد تا کاربر با فضای حاکم بر آن آشنا شود. سپس، نوبت به گیم‌پلی می‌رسد. لو وانگ در این بخش از گرپلینگ هوک خود استفاده می‌کند که یک مکانیک جدید بوده و نخستین بار به مجموعه آمده است. مطابق انتظار، از گراپلینگ هوک می‌توان برای طی کردن مسافت‌های مختلف یا کشتن دشمنان بهره برد. در ادامه شاهد تقابل پروتاگونیست با انواع مختلف دشمنان هستیم.

تریلر جدید و گیم‌پلی Shadow Warrior 3 نکات قابل‌توجهی را در خود جای داده است. نکته اول، دشمنی به نام Gassy Obaryion است که کاربر می‌تواند با کشتن آن به سلاح Double Trouble دست یابد. نکته دوم، ابزارهای کشنده‌ای هستند که در جای جای محیط قرار گرفته و کاربر می‌تواند با فعال کردنشان در زمان دلخواه، دشمنان خود را به تکه‌های گوشت تبدیل کند. نکته سوم، خشونت و سرعت بسیار بالا سیستم مبارزه است؛ ویژگی‌ای که در قسمت‌های قبلی وجود داشت اما حالا شدت هر دو به میزان قابل‌توجهی افزایش یافته است. به‌طوری که لو وانگ را می‌توان ترکیبی از دووم اسلیر و یک سامورایی دانست.

فلایینگ وایلد هاگ و دولور دیجیتال Shadow Warrior 3 را فقط برای رایانه‌های شخصی معرفی کرده بودند اما طبق تریلر جدید برای دارندگان کنسول‌های پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان هم در دسترس قرار می‌گیرد. در ضمن، تاریخ انتشار هنوز مشخص نیست اما انتظار می‌رود در E3 2021 مشخص شود؛ زیرا برای عرضه در سال جاری میلادی برنامه‌ریزی شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا