تماشا کنید: تریلر جدید Shadow Warrior 3 منتشر شد

معرفی دشمنان جدید!

تماشا کنید: تریلر جدید Shadow Warrior 3 منتشر شد نریمان هروی ۰ ۰۴ خرداد ۱۴۰۰ اخبار بازی

تریلر جدید منتشر شده از Shadow Warrior 3 نمایش‌دهنده‌ی دشمنان مختلفی مثل Hattori ،Shogai ،Slinky Jakku و Oni Hanma است.

استودیوی Flying Wild Hog همچنان به عرضه‌ی تریلر‌های گیم‌پلی مختلف برای بازی Shadow Warrior 3 ادامه می‌دهد و جدیدترین تریلر این بازی نیز به منظور آشنایی بیشتر با دشمنان گوناگون، منتشر شده است. این تریلر جذاب، در ابتدا با دشمنی به نام Hattori آغاز می‌شود. این دشمن یک شمشیرزن با چهار دست است که از دو شمشیر کوتاه و دو شمشیر بلند برای مبارزه با شما استفاده خواهد کرد.

سپس دشمنی با نام Shogai معرفی می‌شود که تهدید بزرگی محسوب نشده و احتمالا خیلی زیاد در طول بازی Shadow Warrior 3 با او مواجه شوید.

دشمن دیگر Slinky Jakku نام دارد که صرفا کار چندان خاصی به جز این‌طرف و آن‌طرف پریدن و سر‌ دادن خنده‌های دیوانه‌وار، انجام نمی‌دهد. همچنین در این تریلر با Oni Hanma هم آشنا می‌شویم. او یک شیطان بزرگ است که از یک چکش برای مبارزه استفاده می‌کند. البته دشمنانی مانند Seeking Shokera ،Mogura Twins و Gassy Obariyon که در تریلر‌های قبلی، آنان را مشاهده کردیم نیز در تریلر جدید Shadow Warrior 3 حضور دارند.

بازی Shadow Warrior 3 در حال حاضر برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پی‌سی در دست توسعه قرار دارد و هنوز هم Devolver Digital هیچ تاریخ عرضه‌ای را برای این بازی، مشخص نکرده است اما انتظار داریم که با رویداد Summer Game Fest در تاریخ ۱۰ ژوئن (مصادف با ۲۰ خرداد) در کنار معرفی بازی دیگر، تاریخ عرضه‌ی رسمی بازی Shadow Warrior 3 نیز بالاخره اعلام شود.

نظر شما در مورد تریلر جدید Shadow Warrior 3 چیست؟ آیا تنوع دشمنان را دوست دارید؟ آیا شما نسخه‌های قبلی این سری را تجربه کردید و از آن‌ها لذت برده‌اید؟ ممنون می‌شویم که نظر خود را در قسمت کامنت‌ها بنویسید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا