تماشا کنید: انتشار Shadow Warrior 3 با تاخیر مواجه شده است

این ویدیو کمتر از یک دقیقه زمان دارد

شرکت دوالور دیجیتال اخیرا ویدیویی را در اکانت توییتری خود قرار داده و به واسطه آن از تاخیر در انتشار Shadow Warrior 3 خبر داده است.

دوالور دیجیتال و فلایینگ وایلد هاگ (Flying Wild Hog) اواسط سال گذشته میلادی از جدیدترین نسخه Shadow Warrior رونمایی کردند که Shadow Warrior 3 نام دارد. آن‌ها در ادامه ویدیوهای مختلفی را در فضای مجازی منتشر کردند تا کاربران با فضای حاکم بر بازی و تغییرات گیم پلی بیشتر آشنا شوند. تیم توسعه و ناشر همچنین در تمام طول مدت تاکید داشتند محصولشان در سال ۲۰۲۱ میلادی عرضه می‌شود.

دوالور دیجیتال و فلایینگ وایلد هاگ اواسط تابستان امسال اعلام کردند به‌‌زودی خبری با محوریت تاریخ انتشار Shadow Warrior 3 از راه می‌رسد. با در نظر گرفتن اینکه تیم توسعه و ناشر تاکید داشتند این بازی در سال ۲۰۲۱ میلادی عرضه می‌شود و مدتی زیادی تا پایانش نمانده، این تئوری مطرح شد که تاریخ انتشار به‌زودی اعلام می‌شود. حالا با اطمینان می‌توان گفت گمانه‌زنی‌ها اشتباه بوده است.

طبق ویدیو کوتاهی که اخیرا در شبکه اجتماعی توییتر قرار گرفته، انتشار Shadow Warrior 3 تا سال آینده میلادی به تعویق افتاده است. ویدیو مزبور کمتر از یک دقیقه زمان داشته و طنزی که در سری بازی‌های Shadow Warrior سراغ داریم را در خود جای داده است. در ابتدا یک حیوان را می‌بینیم که ماسک شخصیت اصلی را برداشته و فرار می‌کند. پروتاگونیست حین تعقیب حیوان وارد میدان نبرد شده و مقابل دشمنی عظیم‌الجثه قرار می‌گیرد. او که می‌خواهد ضربه آخر را وارد کند، ویدیو صحنه آهسته شده و صدای یک مرد و یک زن را می‌شنویم که تاکید دارند فلایینگ وایلد هاگ سخت مشغول است تا بازی به سطح کیفی‌ای برسد که انتظار می‌رود.

داستان Shadow Warrior 3 در جهانی روایت می‌شود که ژاپن فئودال جدید توصیف شده است. شخصیت اصلی، لو وانگ و اوروچی زیلا به صورت اتفاقی یک اژدهای باستانی و شیاطین مختلف را از خواب بیدار کرده‌اند و حالا باید راهی باری توقف آن‌ها بیابند. جیسون لیبرکت (Jason Liebrecht) پس از یک نسخه غیب بازگشته و بار دیگر وظیفه صداپیشگی پروتاگونیست را به دوش می‌کشد.

گیم پلی Shadow Warrior 3 در مقایسه با نسخه دوم تغییرات قابل‌توجهی دارد. نقشه‌ها نسبت به نسخه پیشین خطی‌تر شده و خبری از وسعت بالای مراحل نیست. سیستم آپگرید هم پیچیدگی سابق را ندارد. از مکانیک‌های جدید می‌توان به دویدن روی دیوار و پرش دوبل اشاره کرد. گراپلینگ هوک هم اضافه شده که به کاربر اجازه می‌دهد راحت‌تر داخل محیط جابجا شود. در ضمن، کاربر با پشت سر گذاشتن سلاح‌های جدید بدست می‌آورد.

در انتها، لازم به ذکر است جدیدترین نسخه Shadow Warrior برای پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی توسعه می‌یابد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا