آیا بازی Quantum Error با لانچ پلی‌استیشن 5 منتشر می‌شود؟

TeamKill Media جواب می‌دهد

آیا بازی Quantum Error با لانچ پلی‌استیشن 5 منتشر می‌شود؟ نیکان صبوری ۰ ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
Quantum Error لانچ پلی‌استیشن 5

بسیاری در مورد بازی Quantum Error سوالاتی دارند که یکی از آن‌ها در مورد احتمال انتشار این عنوان تیراندازی اول شخص با لانچ پلی‌استیشن 5 است.

TeamKill Media که بازی Kings of Lorn: The Fall of Ebris را در گذشته ساخته و منتشر کرده بود، عنوان جدیدی در ژانر تیراندازی اول شخص به نام Quantum Error معرفی کرد. Quantum Error یک بازی ترسناک است که به صورت انحصاری (احتمالا انحصاری زمانی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن 4 و پلی‌استیشن 5 منتشر خواهد شد.

حرف و حدیث‌های بسیار زیادی در مورد بازی Quantum Error گفته می‌شود. این عنوان قرار است سخت‌افزار PS5 را به چالش بکشد. تیم سازنده ادعا کرد که بازی آن‌ها روی ۶۰ فریم و وضوح تصویر 4K اجرا می‌شود و ابتدا بازی را برای پلی‌استیشن 5 ساخته و سپس آن را برای پلی‌استیشن 4 بهینه سازی می‌کنند.

یکی از سوال‌های مهم در مورد این بازی، تاریخ عرضه‌ی آن است. بسیاری در فضای مجازی سوال‌هایی مبنی بر انتشار این Quantum Error با لانچ پلی‌استیشن 5 از سوی استودیوی TeamKill Media سوال می‌پرسند. آن‌ها در این اواخر به این سوال جواب دادند و گفتند:

هنوز خیلی زود است که بخواهیم در مورد عرضه‌ی بازی Quantum Error همراه با لانچ کنسول پلی‌استیشن 5 حرفی بزنیم. توسعه‌دهندگان ما سریع و دقیق در حال تولید بازی هستند اما هنوز خیلی چیز‌ها باقی مانده است. پس باید منتظر باشید.

در حال حاضر، ما چیزی در مورد عناوین همراه با لانچ پلی‌استیشن 5 به جز بازی Godfall، نمی‌دانیم. همچنین هنوز تاریخ دقیقی برای انتشار کنسول نسل بعدی سونی منتشر نشده و بسیاری بر این باورند که به علت ویروس کرونا، ممکن است تاریخ پخش کنسول جدید عقب بیافتد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا