تماشا کنید: Quantum Error برای سری‌ جدید ایکس‌باکس منتشر می‌شود

جیکوب در مقابل هیولا

توسعه‌دهندگان بازی Quantum Error اعلام کردند این عنوان تیراندازی اول شخص برای ایکس‌باکس سری ایکس و ایکس‌باکس سری اس عرضه می‌شود.

شرکت TeamKill Media LLC وظیفه‌ی تولید و نشر بازی مورد انتظار Quantum Error را برعهده داشته و به‌زودی آن را برای پلتفرم‌های مختلف منتشر می‌کند. این بازی در سبک تیراندازی اول شخص توسعه یافته و در دسته‌ی ژانر ترسناک قرار می‌گیرد. قبل‌تر توسعه‌دهندگان اعلام کرده بودند این بازی برای دو کنسول‌ سونی یعنی پلی‌استیشن 4 و پلی‌استیشن 5 عرضه می‌شود. حالا تیم‌کیل مدیا می‌گوید جدیدترین اثرش قرار است برای ایکس‌باکس سری ایکس و ایکس‌باکس سری اس هم منتشر شود.

طبق گزارشات منتشر شده، این بازی هیجان‌انگیز روی ۶۰ فریم و وضوح تصویر 4K اجرا شده و از تکنولوژی Ray tracing استفاده می‌کند. همچنین، توسعه‌دهندگان می‌گویند بازیکنان Quantum Error بیشتر ترس را از محیط اطراف و مکانیک‌ها دریافت می‌کنند و از المان‌های پیش پا افتاده‌ای مانند Jump Scare در این بازی استفاده نشده است. در Quantum Error محیط آخرالزمانی وجود دارد و کاربر باید در نقش آتش‌نشانی باشد که همراه با دستیارش وارد پایگاه تحقیقاتی Monad Quantum می‌شوند. این پایگاه توسط موجوداتی مرموز مورد حمله قرار گرفته و تخلیه شده است. بازیکن در نقش شخصیت اصلی، جیکوب، با ورود به تاسیسات متوجه می‌شود این آتش سوزی طبیعی نیست و یک موجود ناشناخته عامل چنین اتفاقی است. حال، او و دیگر اعضای تیم آتش نشانی باید راهی برای خروج پیدا کنند و در این مسیر، با چالش‌های مختلفی رو به رو شوند.

Quantum Error به‌زودی برای پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس سری ایکس و ایکس‌باکس سری اس عرضه می‌شود. البته TeamKill Media هنوز تاریخ انتشار این عنوان ترسناک را اعلام نکرده است. البته عده‌ای امیدوار هستند این بازی همزمان با لانچ کنسول‌های نسل نهم عرضه شود و طرفداران ژانر وحشت بتوانند از تجربه‌ی آن لذت ببرند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا