تریلری از گیم‌پلی بازی Quantum Error در مراسم Gamescom منتشر شد

شوتر اول‌شخصی فضایی-ترسناک!

تریلری از گیم‌پلی بازی Quantum Error در مراسم Gamescom منتشر شد. بازی Quantum Error یک شوتر اول‌شخص در ژانر وحشت است که خشونت آن یادآور بازی دووم و المان وحشت آن یادآور سری رزیدنت اویل است.

محیط بازی آخرالزمانی است و شما باید در نقش آتش‌نشانی بازی کنید که همراه با دستیارش وارد پایگاه تحقیقاتی Monad Quantum می‌شوند، پایگاهی که توسط موجوداتی مرموز مورد حمله قرار گرفته و تخلیه شده است.

شخصیت اصلی بازی به نام کاپیتان Jacob Thomas با صدایی در پس‌زمینه به زنی به نام Miley می‌گوید که عتیقه‌ای یافته شده توسط او، پاسخ تمام سوالاتشان را خواهد داد. سپس قهرمان داستان در محیطی تاریک و ترسناک با شاتگانی در دست راه می‌رود و با موجودات چندش‌آور زامبی‌شکلی مواجه می‌شود که به او حمله می‌کنند و جیکوب آن‌ها را می‌کشد. سپس او به طور بسیار جالبی می‌گوید آن‌ها می‌توانند این موجودات را کنترل کنند و با داشتن این قدرت، می‌توانند به فضا سفر کرده و سیاره‌ها را پشت سر بگذارند! باید تا زمان انتشار بازی صبر کنیم تا ببینیم این ایده‌ی بسیار جالب چگونه عملی خواهد شد.

طبق گفته‌ی نوشته‌ی اول بازی، عنوان Quantum Error یک بازی در حال توسعه است و گیم‌پلی‌ای که در گیمزکام دیدیم نهایی نیست، پس احتمال دارد تغییرات زیادی در آن تا زمان انتشارش در سال ۲۰۲۱ رخ دهد.

بازی Quantum Error در سال ۲۰۲۱ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4 و پلی‌استیشن 5 منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا