تماشا کنید: نمایش انواع مختلف سلاح‌ها و دشمنان در تریلر گیم پلی Quantum Error

وقتی Dead Space و DOOM ترکیب می‌شوند

تیم کیل مدیا که یک استودیوی مستقل به شمار می‌رود، بتازگی تریلر گیم پلی Quantum Error را در کانال یوتیوب خود قرار داده است.

پس از اینکه Kings of Lorn: The Fall of Ebris در سال ۲۰۱۹ میلادی عرضه شد، تیم کیل مدیا (TeamKill Media) تمرکز خود را روی محصول جدیدی قرار داد. این بازی Quantum Error نام داشته و یک تیراندازی ترسناک محسوب می‌شود. داستان در سال ۲۱۰۹ میلادی روایت شده و درباره یک آتش نشان به نام جیکوب توماس است که به همراه همکارانش به مرکز تحقیقاتی Monad Quantum فرستاده می‌شود تا آتش سوزی را خاموش کند. توماس در ادامه متوجه می‌شود با یک آتش سوزی طبیعی مواجه نبوده و پای یک موجود ناشناخته در میان است.

تریلر گیم پلی Quantum Error اخیراً در کانال یوتیوب تیم کیل مدیا قرار گرفته است. این ویدیو نزدیک به ۲ دقیقه زمان داشته و بخش عمده تمرکز آن روی نمایش دشمنان و سلاح‌های متنوعی است که در داخل بازی گنجانده شده‌اند. از دیگر مواردی که در ویدیوی تبلیغاتی قابل مشاهده است، دوربین‌های اول شخص و سوم شخص هستند. همچنین در بخش‌های انتهایی می‌توان پلتفرمینگ را هم دید. به هر حال، محصول تیم کیل مدیا تنها درباره کشتن موجودات ترسناک نیست.

بازی Quantum Error که ترکیبی از Dead Space و Doom بشمار می‌رود، در ابتدا تنها برای کنسول‌های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 معرفی شد. این محصول قرار بود همزمان با نسل جدید پلی استیشن وارد بازار شود اما شرایط مطابق انتظار پیش نرفت. حال و با گذشت حدوداً سه سال، کوانتوم ارور در آستانه عرضه قرار دارد. در ضمن، محصول تیم کیل مدیا یک انحصاری زمانی بوده و در تاریخی نامشخص برای ایکس باکس و رایانه‌های شخصی هم منتشر خواهد شد.

در پایان، لازم به ذکر است کوانتوم ارور در تاریخ ۱۲ آبان (مصادف با ۳ نوامبر) وارد بازارهای جهانی خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا