سازندگان Quantum Error از شباهت‌های بازی به Dead Space و DOOM 3 می‌گویند

Jump Scares نداریم!

سازندگان Quantum Error از شباهت‌های بازی به Dead Space و DOOM 3 می‌گویند نیکان صبوری ۰ ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
Quantum Error و Dead Space

سازندگان بازی Quantum Error در مصاحبه‌ای گفتند که بازی آن‌ها شباهت‌های بسیار زیادی به عناوین موفقی چون Dead Space و DOOM 3 دارد.

بازی Quantum Error نام یک عنوان تیر‌اندازی اول شخص ترسناک بوده که توسط استودیوی TeamKill Media در حال توسعه است. این بازی به صورت انحصاری برای کنسول‌های پلی‌استیشن 4 و پلی‌استیشن 5 در دست ساخت قرار دارد. طبق گفته‌های سازندگان، آن‌ها ابتدا بازی را با آخرین تکنولوژی‌ها برای کنسول نسل بعد سونی تولید می‌کنند و سپس آن را برای پلی‌استیشن 4 بهینه خواهند کرد.

حال در آخرین مصاحبه‌ای که با Dakoda Jones و Micah Jones از تیم سازنده‌ی Quantum Error انجام شد، آن‌ها در مورد گیم‌پلی‌ حرف‌های جالبی زدند. طبق گفته‌ی آن‌ها بازی جدید این استودیوی بازیسازی شباهت‌های بسیار زیادی به Dead Space و DOOM 3 دارد. تیراندازی فقط بخش اصلی بازی نیست و بازی شامل معما خواهد بود. آن‌ها گفتند:

گیم‌پلی بازی شباهت‌های خیلی زیادی به بازی DOOM 3 و Dead Space (به شکل اول شخص) دارد. به دلیل این که شخصیت اصلی ما آتش‌نشان است، سرعت بخش تیراندازی بازی آهسته‌تر خواهد بود. برنامه‌ی ما این است که در گیم‌پلی بازی پازل‌هایی را برای بازیکن طراحی کنیم، مانند درهایی که با استفاده از ابزار خاص بازی می‌شود و حتی لحظاتی که در آن باید اکسیژن مدیریت شود.

طبق گفته‌های این بازیسازان، بین تیراندازی و ترس در Quantum Error تعادل خاصی به وجود آمده است. آن‌ها تایید کردند که تیم در تلاش است ترس بازی را با استفاده از اتمسفر و مکانیک‌های بازی به بازیکن القا کنند. همچنین در بازی روش‌های ابتدایی برای ترس از جمله Jump Scares وجود نخواهد داشت.

تاریخ انتشار بازی Quantum Error نامشخص است؛ بسیاری بر این باورند که این بازی با لانچ PS5 عرضه می‌شود. TeamKill Media در این مورد گفته که آن‌ها به سختی در حال توسعه‌ی بازی هستند و تعیین زمان برای انتشار بازی فعلا زود است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا