اولین ویدیوی گیم‌پلی Quantum Error فضای ترسناک بازی را به تصویر می‌کشد

تاریخ انتشار همچنان مشخص نیست

اولین ویدیوی گیم‌پلی Quantum Error فضای ترسناک بازی را به تصویر می‌کشد سورنا رضایی ۰ ۲۵ خرداد ۱۳۹۹ تریلر بازی

استودیوی تیم‌کیل مدیا در جریان رویداد Future Games Show اولین ویدیوی گیم‌پلی Quantum Error را به اشتراک گذاشت.

طی سال‌های اخیر استودیوهای بازیسازی جدیدی در سراسر جهان تاسیس شدند که تیم‌کیل مدیا یکی از آن‌ها است. این استودیوی آمریکایی از همان ابتدا اعلام کرد در عناوینش تمرکز ویژه‌ای روی داستان، طراحی هنری و به‌طور کلی ارائه‌ی تجربه‌ای همه‌جانبه خواهد داشت. اولین محصول تیم‌کیل مدیا حدودا سه سال بعد از تاسیس و در نوامبر ۲۰۱۹ میلادی با نام Kings of Lorn: The Fall of Ebris برای دو پلتفرم پلی‌استیشن 4 و رایانه‌های شخصی عرضه شد و بازخوردهای متوسطی را دریافت کرد. این بازی در سبک اکشن اول شخص ساخته شده و درباره‌ی پادشاهی است که باید سرزمین خود را از شر یک طاعون غیر قابل کنترل نجات دهد.

اواخر مارس سال جاری میلادی بود که تیم‌کیل مدیا از محصول جدیدش تحت عنوان Quantum Error رونمایی کرد. داستان در سال ۲۱۰۹ میلادی جریان داشته و حول محور یک آتش نشان به نام جیکوب توماس می‌چرخد. در پی یک آتش سوزی، او به همراه دیگر اعضای تیمش به مرکز تحقیقاتی Monad Quantum فرستاده می‌شوند تا جلوی آتش سوزی را گرفته و جان کارمندان آنجا را نجات دهند. جیکوب با ورود به تاسیسات متوجه می‌شود این آتش سوزی طبیعی نیست و یک موجود ناشناخته عامل چنین اتفاقی است. حال، او و دیگر اعضای تیم آتش نشانی باید راهی برای خروج پیدا کنند.

تیم‌کیل مدیا در جریان لایو استریم Future Games Show که چندی پیش برگزار شد، اولین ویدیوی گیم‌پلی Quantum Error را در معرض نمایش قرار داد. این ویدیو در حدود دو دقیقه زمان داشته و سعی می‌کند در بخش‌های ابتدایی خود محیط‌های ترسناک و اتمسفر حاکم بر بازی را نشان ‌دهد. پس از آن، سیستم گان‌پلی به تصویر کشیده می‌شود. با توجه به ویدیو، کاربر در جریان بازی می‌تواند از سلاح‌های مختلفی مانند کلت، شاتگان، تبر و موشک انداز برای کشتن اهداف مد نظر استفاده کند. در ضمن، دو آیتم بی‌سیم و ماسک هم وجود دارد. در حال حاضر نحوه‌ی استفاده از بی‌سیم و کاربرد آن مشخص نیست اما ماسک احتمالا در محیط‌های آلوده به کار می‌آید.

بازی Quantum Error برای انتشار روی دو پلتفرم پلی‌استیشن 4 و پلی‌استیشن 5 توسعه می‌یابد. سازندگان در استودیوی تیم‌کیل مدیا امیدوار هستند روند توسعه در زمان مد نظر به اتمام برسد تا بتوانند تازه‌ترین محصول خود را همزمان با کنسول جدید سونی راهی بازار کنند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا