راوی فارسی به بازی Children of Morta اضافه خواهد شد

روایت داستان فرزندان مورتا به زبان فارسی!

راوی فارسی بازی Children of Morta

طبق توییتی که چندی پیش امیرحسین فصیحی در صفحه‌ی رسمی خود منتشر کرده، فرایند ضبط صدای فارسی راوی بازی Children of Morta آغاز شده است.

بعد از این که روز گذشته اولین به‌‎روزرسانی از بازی فرزندان مورتا منتشر شد، امروز هم رسما به تایید رسید که به‌زودی علاقه‌مندان به این اثر می‌توانند، این بازی روگ‌لایت را با راوی فارسی، تجربه کنند.

با این حال، هنوز مشخص نیست که راوی فارسی صرفا به نسخه‌ی رایانه‌های شخصی Children of Morta محدود می‌شود یا خیر؛ چرا که صرفا نسخه‌ی ویندوز این بازی به صورت رسمی در ایران (در پلتفرم هیولا) منتشر شده است. همچنین امیرحسین فصیحی در پاسخ به یکی از طرفداران تایید کرد که صدای راوی فارسی طی یک به‌روزرسانی به بازی فرزندان مورتا اضافه خواهد شد؛ از همین رو انتظار می‌رود تا به لطف همین آپدیت که هنوز تاریخ انتشار مشخصی هم ندارد، زبان فارسی هم به Children of Morta افزوده شود.

قصه‌ی بازی در مورد خانواده‌ای است که با نیروی پلیدی برای حفظ خانه‌ی اجدادی‌شان در کوه مورتا مبارزه می‌کنند و هر یک از اعضای این خانواده، همان شخصیت‌های قابل بازی هستند.

بازی فرزندان مورتا در شهریور ماه ۱۳۹۸ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی منتشر شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا