تماشا کنید: به‌روزرسانی رایگان Children of Morta نیو گیم پلاس را به آن اضافه خواهد کرد

خانواده‌ی برگسون‌ها باز می‌گردند

تماشا کنید: به‌روزرسانی رایگان Children of Morta نیو گیم پلاس را به آن اضافه خواهد کرد مسعود تیموری ۰ ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ تریلر بازی

حبس شدن در خانه حوصله‌تان را سر برده یا امکان سر زدن به خانواده‌تان را به خاطر قرنطینه ندارید؟ خانواده‌ی برگسون‌ها در به‌روزرسانی جدید Children of Morta حس زندگی کردن دوباره کنار خانواده را تداعی خواهند کرد.

شرکت 11bit و استودیو Dead Mage از انتشار به‌روزرسانی جدیدی تحت عنوان Setting Sun Inn برای بازی Children of Morta خبر دادند. به‌روزرسانی رایگان Children of Morta قرار است علاوه بر حالت نیو گیم پلاس، چند مورد دیگر مثل کات‌سین و مراحل جدید را هم به بازی اضافه خواهد کرد.

این دومین محتوای رایگانی است که سازندگان Children of Morta از ابتدای سال جاری میلادی برای بازیکن‌ها تدارک دیده‌اند تا هواداران بتوانند زمان بیشتری را کنار برگسون‌ها سپری کنند. این بار نوبت به اضافه کردن چند مورد جدید به بازی و بالا بردن سقف لول (Level Cap) با ایجاد تغییراتی در ورکشاپ بن و آزمایشگاه مارگارت رسیده است.

به‌روزرسانی رایگان Children of Morta موارد زیر را به بازی اضافه خواهد کرد:

  • حالت نیو گیم پلاس (New Game Plus) که در آن بازیکن‌ها می‌توانند با تمام توانایی‌ها، شخصیت‌ها، منابع و ارتقاهایی که از ورکشاپ بن و آزمایشگاه ماگارت در پلی‌ترو قبلی خود داشته‌اند، یک بازی جدید را آغاز کنند. حالت نیو گیم پلاس چالش‌های جدیدی را به بازی اضافه می‌کند
  • ۲۰ کات‌سین جدید که مجموعا تعداد کات‌سین‌های بازی را به ۷۰ عدد افزایش می‌دهد
  • ۸ ایونت جدید در خانه‌ی برگسون‌ها
  • ۱۴ ایونت خانوادگی و کوئست جدید در دانجن‌ها
  • ۳ مرحله‌ی جانبی جدید

بازی Children of Morta یک اثر با محوریت داستان یک خانواده است که باید از کوهی به نام مورتا در برابر حمله‌ی شیاطین محافظت کنند. این بازی یک عنوان هک اند اسلش نقش‌آفرینی است که با المان‌های روگ‌لایک ارائه می‌شود. شخصیت‌های قابل بازی از بین خانواده‌ی برگسون‌ها انتخاب می‌شوند و هر کدام نسبت به استایل بازی بازیکن، توانایی‌های مختلفی را ارائه می‌دهند.

فرزندان مورتا برای پی‌سی، پلی‌استیشن 4، نینتندو سوئیچ و ایکس‌باکس وان (موجود روی سرویس گیم‌پس) در دسترس است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا