1%
  • 0/10

انتشار بازی Frostpunk 2 عقب افتاد

به خاطر بازخوردها

انتشار بازی Frostpunk 2 عقب افتاد ۰ ۰۸ تیر ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
انتشار Frostpunk 2

طبق بیانیه اخیر استودیوی ۱۱ بیت، انتشار نسخه کامپیوتر Frostpunk 2 به منظور بهبود بازی و تحقق خواسته‌های گیمرها نزدیک به دو ماه عقب افتاده است.

بعد از موفقیت بازی اول فراست پانک، چند سالی است که استودیو ۱۱ بیت ساخت دنباله بازی را در دستور کار خود قرار داده و بعد از عرضه بتای خصوصی، اکنون هوادارها بی‌صبرانه منتظر تجربه این بازی هستند؛ اثری در سبک شهرسازی و حفظ بقا که شما در یک جهان آخرالزمانی قرار می‌دهد.

اگر خاطرتان باشد، چند ماه پیش بود که استودیو ۱۱ بیت در پیامی خاطرنشان کرد که نسخه کامپیوتر بازی در تاریخ ۲۵ جولای (۴ مرداد ماه) منتشر می‌شود. با این حال، به نظر می‌رسد که تیم سازنده قصد دارد به بازخوردهای دریافتی از سوی گیمرها بر اساس نسخه بتا رسیدگی کند و به همین خاطر، برای ارائه ویژگی‌های پرطرفدار و رفع نواقص به زمان بیشتری نیاز دارد.

بر اساس بیانیه اخیر استودیوی ۱۱ بیت، انتشار بازی Frostpunk 2 حدود دو ماه عقب افتاده و بازی این بار در تاریخ ۲۰ سپتامبر سال جاری میلادی (۳۰ شهریور ماه پیش‌رو) برای کامپیوتر منتشر می‌شود. خبر خوب این است که مشترکین گیم پس از همان روز نخست عرضه می‌توانند بازی را به طور رایگان تجربه کنند.

دقت داشته باشید که بازی فراست پانک ۲ برای کنسول‌ها نیز در دست ساخت قرار دارد و گیمرهای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس نیز بعدها می‌توانند از تجربه این بازی شهرسازی با داستان متفاوت و آخرالزمانی لذت ببرند. با این حال، نسخه کنسولی بازی هنوز تاریخی برای انتشار ندارد.

داستان بازی حدود ۳۰ سال بعد از اتفاقات بازی اول جریان دارد. انسان‌ها با وجود کولاک مهلکی که سراسر جهان را دربرگرفت، جان سالم به در برده و حتی پیشرفت‌هایی در زمینه‌های مختلف داشته‌اند. مهم‌تر از این‌ها، بشر در آستانه شروع عصر نفت قرار دارد؛ سوختی که می‌تواند ورق را برگردانده و شرایط را برای بهبود قابل‌توجه سطح کیفی زندگی انسان‌ها مهیا کند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments