فصل جدید Rick and Morty به بازی فرزندان مورتا اشاره می‌کند

طرفداران دو عنوان بسیار هیجان‌زده هستند

فصل جدید Rick and Morty به بازی فرزندان مورتا اشاره می‌کند مهسا سپاهی ۰ ۲۸ فروردین ۱۳۹۹ اخبار بازی
Rick and Morty - فرزندان مورتا

به زودی نیمه‌ی دوم فصل چهارم Rick and Morty منتشر خواهد شد و با رونمایی از دیگر قسمت‌های فصل چهارم، شاهد اشاره‌ی این سریال به بازی Children of Morta هستیم.

همان‌طور که می‌دانید، نیمه‌ی دوم فصل جدید انیمیشن جذاب Rick and Morty روز ۱۴ اردیبهشت (سوم می) از شبکه‌ی Adult Swim منتشر خواهد شد. به تازگی در شبکه‌ی اجتماعی توییتر، اسامی قسمت‌های جدید این فصل اعلام شده که در بین آن‌ها اشاراتی نسبت به بازی فرزندان مورتا دیده می‌شود. قسمت نهم فصل چهارم این مجموعه Childrick of Mort نام دارد که همان‌طور که پیداست، از ترکیب عبارت Rick and Morty و Children of Morta به‌وجود آمده است.

فرزندان مورتا یک بازی اکشن نقش‌آفرینی شمرده می‌شود که در سال ۲۰۱۹ توسط استودیو Dead Mage ساخته و تولید شد. این بازی مستقل برای پلتفرم‌های رایانه‌‌ی شخصی، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4 و نینتندو سوییچ منتشر شده و توانسته به یک اثر موفق تبدیل شود. اشاره‌ی Rick and Morty به این بازی ماجراجویی، به نشانه‌ی ادای احترام این مجموعه نسبت به فرزندان مورتا تلقی شده و طرفداران هر دو عنوان را بسیار هیجان‌زده کرده است.

هنوز نمی‌دانیم آیا علاوه‌بر اسم، محتوای قسمت نهم فصل چهار Rick and Morty هم به Children of Morta ارتباط دارد یا خیر. تا ۱۴ اردیبهشت باید صبر کنیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا