1%
  • 0/10

تماشا کنید: اولین تریلر فصل سوم انیمه One Punch Man منتشر شد

این ویدیو کمتر از دو دقیقه زمان دارد

تماشا کنید: اولین تریلر فصل سوم انیمه One Punch Man منتشر شد ۰ ۱۳ اسفند ۱۴۰۲ اخبار انیمه کپی لینک

انتظارها به پایان رسیده و اولین تریلر فصل سوم انیمه One Punch Man با محوریت یک مبارزه هیجان انگیز در فضای مجازی منتشر شده است.

مرد یک مشتی، مانگایی به نویسندگی فردی با نام مستعار وان (نام واقعی‌اش هنوز مشخص نیست) بوده و انتشارش از سال ۲۰۰۹ میلادی آغاز شده است. نسخه اصلی و بازسازی مانگا در طول این مدت نزدیک به ۴۰ میلیون نسخه در سراسر جهان فروش داشته و همین موضوع، آن را در لیست پرفروشترین مانگاهای تاریخ قرار داده است.

موفقیت‌های مانگا به تولید انیمه One Punch Man منجر شد که تاکنون دو فصل از آن منتشر شده است. فصل نخست طی اکتبر الی دسامبر ۲۰۱۵ میلادی روی آنتن رفت و فصل دوم هم طی آوریل الی جولای ۲۰۱۹ منتشر شد. حالا هم فصل سومش مراحل پایانی ساخت را پشت سر می‌گذارد تا برای پخش آماده شود. در ضمن، داستان درباره جوانی به نام سایتاما است که به ابرقهرمانی بسیار قدرتمند تبدیل شده و می‌تواند تنها با یک مشت دشمن خود را از پا دربیاورد.

تریلر فصل سوم انیمه One Punch Man سرانجام منتشر شده و علاقه مندان می‌توانند به تماشایش بنشینند. این ویدیو نبرد گارو با رویال ریپر و باگ گاد را به نمایش می‌گذارد. نبرد مزبور، آغازگر Monster Raid بوده که یکی از بهترین آرک‌های مانگا محسوب شده و بیشترین تعداد مبارزات را در خود جای داده است. اینطور که بنظر می‌رسد، فصل سوم قرار است طرفداران را میخکوب کند. در ضمن، ئیش بینی می‌شود در این فصل سرانجام فاش شود یک فرد چطور می‌تواند محدودکننده قدرت (Limiter) را حذف کند.

سازنده فصل سوم مرد یک مشتی کیست؟

استودیو Madhouse که فصل اول انیمه مرد یک مشتی را ساخته بود، برای فصل دوم بازنگشت و این وظیفه به استودیو دیگری به نام J.C. Staff سپرده شد. البته طرفداران از عملکرد J.C. Staff در ساخت فصل دوم رضایت نداشتند. آن‌ها امیدوار بودند یوسوکه موراتا (Yusuke Murata)، یکی از دست اندرکاران نسخه بازسازی مانگا، در ساخت فصل سوم با J.C. Staff مشارکت داشته باشد. با این حال، او اعلام کرد استودیو جدیدی را تاسیس کرده و روی انیمه One Punch Man کار نمی‌کند.

در انتها، لازم به ذکر است فصل سوم انیمه One Punch Man در حال حاضر تاریخ انتشاری ندارد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments