1%
  • 0/10

انیمه جدید کارگردان Jujutsu Kaisen با همکاری ادالت سویم

تماشای Ninja Kamui را از دست ندهید!

انیمه جدید کارگردان Jujutsu Kaisen با همکاری ادالت سویم ۰ ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ اخبار انیمه کپی لینک
کارگردان Jujutsu Kaisen

شرکت ادالت سویم (Adult Swim) اخیرا با همکاری کارگردان Jujutsu Kaisen، سونگهو پارک (Sunghoo Park) یک انیمه مهیج و خونین با نام Ninja Kamui را تولید کرده که یک قسمت از آن پخش شده است.

سونگهو پارک کارگردان اهل کره جنوبی که بیشتر از هر چیزی به عنوان کارگردان Jujutsu Kaisen شناخته می‌شود و فصل اولین انیمه پرطرفدار را هدایت کرده است، با همکاری شرکت ادالت سویم انیمه Ninja Kamui را تولید کرده است. این سریال انیمه‌ای نخستین بار در سال ۲۰۲۲ معرفی شد و حالا یک قسمت از آن روی آنتن رفته است. این اثر لحن تلخ و تاریکی دارد و خشونت مهیجی را به طرفداران ارائه می‌دهد.

انیمه Ninja Kamui برخلاف اکثر انیمه‌های دیگر، یک اثر کاملا اوریجینال است که در ۱۲ قسمت ساخته شده است. مانگای Kamui اثر سانپی شیراتو (Sampei Shirato) محصول سال ۱۹۶۴ منبع الهام این انیمه بوده است، با این حال این اثر اقتباسی از هیچ مانگایی نیست. پیش از این در سال ۱۹۶۹ یک سریال انیمه‌ای با اقتباس از مانگای Kamui پخش شده بود.

انیمه Ninja Kamui را می‌توان یکی از وحشیانه‌ترین و خونین‌ترین انیمه‌های تولید شده تا به امروز دانست. این اثر در رسانه‌های اجتماعی سر و صدای زیادی به پا کرده است و بسیاری معتقد هستند که مبارزات تن به تنی که در آن به نمایش گذاشته می‌شوند، جزو بهترین مبارزات ساخته شده در صنعت انیمه هستند. انیمه Ninja Kamui اولین اثر سریالی از استودیوی تازه تاسیس انیمه Ninja Kamui است که پخش می‌شود. سونگهو پارک در سال ۲۰۲۱ این شرکت را تاسیس کرد و به جز این اثر، انیمه سینمایی  Monsters: 103 Mercies Dragon Damnation را هم تولید کرده است که مدتی پیش از نتفلیکس (Netflix) پخش شد. این استودیو هم‌اکنون در حال ساخت انیمه سریال Red Cat Ramen است که در سال ۲۰۲۴ پخش خواهد شد و همچنین تولید انیمه سینمایی Project Bullet/Bullet را هم آغاز کرده است که در حال حاضر تاریخ پخشی ندارد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments