از کاراکتر جدید بازی Children of Morta رونمایی شد

Apan؛ عضو جدید فرزندان مورتا

استودیوی بازی‌سازی دِد میج (Dead Mage) با انتشار تریلری از کاراکتر جدید بازی Children of Morta رونمایی کرد.

تریلر جدیدی که دِد میج منتشر کرده، از کاراکتر جدید بازی Children of Morta که Apan نام دارد، رونمایی می‌کند. در این تریلر، مبارزات و برخی قابلیت‌های این شخصیت با دشمنان و نحوه‌ی قرارگیری او در مقابل آن‌ها نمایش داده شده است. در ویدیوی منتشر شده، Apan دختری معرفی شده که در شرایط سخت و روزهای تاریک، انتخاب می‌شود تا به مقابله با دشمنان بپردازد.

فرزندان مورتا

ناشر بازی Children of Morta، شرکت 11bit Studios، در سال ۹۸ این بازی سبک روگ‌لایک را با گرافیک متفاوت و جذاب برای پلتفرم پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی عرضه کرد. فرزندان مورتا، داستان خانواده‌ای به نام برگسون را روایت می‌کند که درگیر مبارزه با یک نیروی شر هستند که به خانه‌ی مادری‌شان یعنی مورتا حمله کرده و آن‌ها به عنوان نگهبان این قله، باید از آن محافظت کنند. کاربران این بازی دوست‌داشتنی قادر هستند در قالب شخصیت‌های مختلف خانواده‌ی برگسون قرار بگیرند و به مبارزه با شر بپردازند. خبر خوب این است که از حالا به بعد، کاراکتر Apan هم به شخصیت‌های قابل بازی اضافه می‌شود و کاربران می‌توانند از این تجربه لذت ببرند.

اگر می‌خواهید در مورد این عنوان روگ‌لایک بیشتر بدانید، می‌توانید بررسی بازی Children of Morta را از سایت سرگرمی مطالعه کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا