#مهسا_امینی

اولین ویدیو از نسخه‌ی فارسی Children of Morta منتشر شد

روایتی کوتاه از غریزه‌ی اسرارآمیز «مهر»

اولین ویدیو از نسخه‌ی فارسی Children of Morta منتشر شد سورنا رضایی ۱ ۰۱ اسفند ۱۳۹۸ تریلر بازی

امیرحسین فصیحی مدیرعامل استودیوی ددمیج دقایقی قبل نخستین ویدیو از نسخه‌ی فارسی Children of Morta را در فضای مجازی به اشتراک گذاشت.

اواسط ماه بهمن بود که امیرحسین فصیحی با انتشار یک توییت از آغاز فرایند ضبط صدای فارسی راوی برای Children of Morta خبر داد. با گذشت حدودا دو هفته از آن زمان، اولین ویدیو از نسخه‌ی فارسی این بازی اکشن و نقش‌آفرینی منتشر شده است. این ویدیو ۲۴ ثانیه زمان داشته و یکی از صحنه‌های آغازین را نشان می‌دهد که در آن سگ ماده خودش را برای نجات توله‌اش فدا کرده است. در این میان هم راوی داستان توضیحاتی را به زبان فارسی درباره‌ی غریزه‌ی اسرارآمیز «مهر» ارائه می‌دهد.

در حال حاضر سوالات زیادی پیرامون نسخه‌ی فارسی Children of Morta وجود دارد؛ اگرچه می‌دانیم زبان فارسی از طریق یک به‌روزرسانی به بازی اضافه خواهد شد اما تاریخ انتشار آن هنوز مشخص نشده است. همچنین نمی‌دانیم زبان فارسی تنها برای دارندگان رایانه‌های شخصی در دسترس قرار می‌گیرد یا کاربران نسخه‌های دیگر از جمله پلی‌استیشن ۴ یا ایکس‌باکس وان هم می‌توانند از آن بهره ببرند؛ زیرا فقط نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این اثر رسما در ایران عرضه شده است. این نسخه هم اکنون از طریق پلتفرم هیولا برای خرید در دسترس قرار دارد.

داستان Children of Morta درباره‌ی خانواده‌ی برگسون‌ها است که سال‌های زیادی از کوهستان مورتا نگهبانی می‌کردند تا اینکه یک نیروی شیطانی تحت عنوان The Corruption باعث گسترش پلیدی در این سرزمین می‌شود. حال اعضای خانواده وظیفه دارند در کنار هم به مبارزه با این نیروی شیطانی بپردازند. جدیدترین ساخته‌ی استودیوی ددمیج تمرکز ویژه‌ای روی شخصیت‌ها و روابط خانوادگی دارد. کاربر همچنین در جریان بازی اطلاعاتی را درباره‌ی گذشته‌ی کوهستان مورتا به‌دست می‌آورد.

اگر طی دو هفته‌ی گذشته بازی Children of Morta را تجربه نکرده‌اید، باید بگوییم نخستین به‌روزرسانی آن هم اکنون در دسترس قرار دارد. این به‌روزرسانی تغییرهای مختلفی را به‌وجود می‌آورد که از مهم‌ترینشان می‌توان به افزودن دو دشمن جدید و اضافه شدن ۲۰ آیتم مختلف در راستای افزایش تنوع گیم‌پلی اشاره کرد. علاوه بر اینها، نخستین به‌روزرسانی باعث می‌شود تا از یک سو، قدرت و نوار سلامتی دشمنان و از سوی دیگر، تجربه و امتیاز دریافتی در درجه‌ی سختی Hard افزایش یابد.


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا