اولین آپدیت بازی Children of Morta هم‌اکنون در دسترس است

حالت سخت‌تر، دشمنان و آیتم‌های جدید و ایرادات کم‌تر

اولین آپدیت بازی Children of Morta

استودیوی Dead Mage و شرکت 11 Bit Studios اولین آپدیت بزرگ بازی Children of Morta با نام Shrine of Challenge را منتشر کردند.

استودیوی Dead Mage که در ایران به لطف ساخت عناوینی چون «گرشاسپ» و Shadow Blade شناخته می‌شود، پنج ماه پیش بزرگ‌ترین و مهم‌ترین اثر خود را با نام Children of Morta منتشر کرد که هم در نزد منتقدان و هم مخاطبان، عملکرد بسیار خوبی را در سطح جهان ثبت کرد. تیم سازنده پیش از این مشخص کرده بود که بازی طی ماه‌های پس از انتشار، محتواهای جدیدی در قالب یک سری آپدیت رایگان دریافت خواهد کرد. حالا اولین آپدیت از این سری با نام Shrine of Challenge در دسترس قرار دارد؛ محتوای این آپدیت شامل موارد زیر است:

  • حالت Hard که در آن، دشمنان خط سلامتی و قدرت بیشتری خواهد داشت و در عوض، بازیکن امتیاز تجربه‌ی بیشتر کسب خواهد کرد.
  • دو نوع دشمن جدید که Dark Blade و Mech Constructor نام دارند. دشمن اول نوع ارتقایافته‌ی Dark Claw به حساب می‌آید و از منطقه‌ی Ziggurat به بعد ظاهر و همچنین جایگزین Dark Claw در Terralava می‌شود. دشمن دوم هم مختص منطقه‌ی Terralava است که موجوداتی با نام Anarchy Spider ظاهر می‌کند و قدرت دشمنان مکانیکی اطراف خود را افزایش می‌دهد.
  • یک رابط کاربری جدید که تنظیمات بیشتری در اختیارتان قرار می‌دهد.
  • ۲۰ آیتم جدید که تنوع بیشتری به گیم‌پلی می‌دهد. برای مثال یکی از آن‌ها سه سنگ را روی سر دشمنان فرود می‌آورد و یکی دیگر، صاعقه‌هایی را به صورت تصادفی پخش می‌کند.
  • تغییراتی در راستای تعادل بیشتر در حالت Normal و برطرف کردن برخی ایرادات

اولین آپدیت بزرگ بازی Children of Morta هم‌اکنون برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس است. اگر علاقه‌مند به آگاهی بیشتر درباره‌ی جزئیات آپدیت‌های بعدی هستید، می‌توانید به این صفحه مراجعه کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا