ماجرای انتشار ریمیک Final Fantasy 7 برای ایکس باکس

اشتباه ردموندی‌ها

ریمیک Final Fantasy 7 برای ایکس باکس

شرکت مایکروسافت در پیامی رسما شایعه عرضه ریمیک Final Fantasy 7 برای ایکس باکس را رد کرد.

شعبه برزیل ایکس باکس چند روز پیش در صفحه توییتر خود تصویری به مناسبت روز پدر منتشر کرد که در آن شاهد حضور جمعی از پدرهای معروف در دنیای بازی‌های ویدیویی بودیم. یکی از این کاراکترها، بارت، از شخصیت‌های بازی فاینال فانتزی ۷، بود که در پی آن، گمانه‌زنی‌هایی در خصوص عرضه ریمیک Final Fantasy 7 برای ایکس باکس به راه افتاد.

در همین حین، شعبه برزیل ایکس باکس به سرعت عکس منتشر شده را حذف کرد، اما گروهی از هوادارها بر این باور بودند که احتمالا این عنوان به‌زودی برای ایکس باکس معرفی و عرضه خواهد شد. با قوت گرفتن شایعه‌ها، در نهایت شرکت مایکروسافت در پیامی آب پاکی روی دستان بازیکن‌ها ریخت.

بر اساس بیانیه مایکروسافت، ظاهرا حضور بارت در این تصویر یک اشتباه از سوی طراح بوده و ریمیک بازی فاینال فانتزی ۷ برای ایکس باکس عرضه نخواهد شد. متن بیانیه ردموندی‌ها به شرح زیر است:

تصویر به اشتباه منتشر شده بود که البته در حال حاضر حذف شده است؛ چرا که این تصویر مربوط به اثری بود که برای ایکس باکس موجود نیست.

دقت داشته باشید که ممکن است این نسخه بعدها برای ایکس باکس عرضه شود؛ چرا که مایکروسافت اخیرا از تقویت همکاری با شرکت اسکوئر انیکس خبر داده است. بهتر است بدانید ریمیک فاینال فانتزی ۷ در سال ۲۰۲۰ میلادی به طور انحصاری برای پلی استیشن و همچنین رایانه شخصی عرضه شد.

 قسمت دوم آن تحت عنوان Final Fantasy 7 Rebirth احتمالا در سال ۲۰۲۴ میلادی به صورت انحصاری برای پلی استیشن 5 راهی بازار می‌شود. آن‌طور که شایعه شده، این بازی در تاریخ ۳۱ ژانویه سال آینده (۱۱ بهمن ماه پیش‌رو) در دسترس بازیکن‌ها قرار خواهد گرفت.

4 2 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا