برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 10/10

آیا تام هیدلستون بعد از ایفای نقش لوکی در فیلم انتقام جویان 6 از مارول جدا خواهد شد؟

صحبت‌های شوکه‌کننده ستاره لوکی!!

آیا تام هیدلستون بعد از ایفای نقش لوکی در فیلم انتقام جویان 6 از مارول جدا خواهد شد؟ ۵۴ ۱۷ خرداد ۱۴۰۳ مارول کپی لینک
لوکی در فیلم انتقام جویان 6

تام هیدلستون (Tom Hiddleston)، ستاره خدای شرارت در یکی از مصاحبه‌های اخیر خود به‌طور غیرمستقیم تایید کرده که پس از ایفای نقش لوکی در فیلم انتقام جویان 6 قراره برای همیشه از مارول جدا شود.

بدون شک مجموعه تلویزیونی لوکی یکی از بهترین آثار استودیو مارول بعد از Avengers: Endgame است، چراکه ضمن روایت بزرگ‌ترین داستان مولتی‌ورسی فرانچایز، خدای شرارت تام هیدلستون را وارد مسیری جذاب و غیرمنتظره کرد. به‌دنبال تسلط پیدا کردن بر توانایی جدید لغزش زمانی و امتحان کردن سناریوهای بی‌شمار به‌منظور نجات مولتی‌ورس، لوکی تصمیم گرفت خودش و خواسته‌هایش را فدا کند و با نشستن بر روی تخت پادشاهی در انتهای زمان، جای خالی او که باقی می‌ماند (He Who Remains) را پر کند. بدین ترتیب خدای شرارتی که قبلا یکی از بزرگترین ابرشرورهای مارول محسوب می‌شد، در مسیری غیرقابل پیش‌بینی قدم گذاشت و رسما به قدرتمندترین شخصیت فرانچایز تبدیل شد.

از آنجایی که استودیو مارول سکوت اختیار کرده، هنوز هیچکس از سرنوشت و آینده لوکی خبر ندارد، اما با این حال تام هیدلستون در مصاحبه اخیر خود با وب‌سایت Backstage، حرف‌های شوکه‌کننده‌ای زده است. او با توصیف لوکی به‌عنوان مشعلی که فعلا در دست دارد و باید در زمان درست به شخص دیگری بسپرد، به‌طور غیرمستقیم تایید کرد که پس از ایفای نقش لوکی در فیلم انتقام جویان 6 قراره برای همیشه از مارول جدا شود.

لوکی مثل یک مشعل باشکوه است که فعلا در دستان من است و وقتی زمان درست سر برسد باید به نسل‌های آینده بسپارمش.

بدون شک تصور اینکه رویداد کراس اوری به‌شدت مورد انتظار Avengers: Secret Wars قراره آخرین حضور خدای شرارت تام هیدلستون در دنیای سینمایی مارول باشد، دشوار و دردناک است اما از طرفی هم اقدامی کاملا منطقی و هوشمندانه است. داستان این شخصیت دوست داشتنی با فصل دوم سریال لوکی به‌ پایان رسیده و حضورش در دو فیلم بعدی انتقام جویان صرفا یک خداحافظی باشکوه است.

در واقع همانطور که شاهکار سینمایی Avengers: Endgame به بهترین شکل ممکن داستان تونی استارک را به سرانجام رساند، اقتباس لایو اکشن جنگ‌های مخفی نیز داستان لوکی را به سرانجام خواهد رساند. البته توجه داشته باشید که در حال حاضر همه چیز در حد یک احتمال است و هیچ منبع خبری (رسمی و غیررسمی) در این رابطه اظهار نظر نکرده‌اند. بنابراین باید تا زمان انتشار به‌روزرسانی موثق از سوی مارول صبر کنیم.

فیلم به‌شدت مورد انتظار Avengers: Secret Wars در تاریخ ۷ می سال ۲۰۲۷ (۱۷ اردیبهشت سال ۱۴۰۶) در سینماها اکران و فاز ششم دنیای سینمایی مارول را به سرانجام خواهد رساند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

54 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments