1%
  • 10/10

سم ریمی خواهان همکاری با مارول به‌عنوان کارگردان فیلم انتقام جویان 6 است

بهترین گزینه برای جان بخشیدن به جنگ‌های مخفی!!

سم ریمی خواهان همکاری با مارول به‌عنوان کارگردان فیلم انتقام جویان 6 است ۳۳ ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ مارول کپی لینک
کارگردان فیلم انتقام جویان 6

اینطور که پیداست کار سم ریمی (Sam Raimi) هنوز با مارول تمام نشده، چراکه به‌تازگی از علاقه شدید خود به همکاری با مارول به‌عنوان کارگردان فیلم انتقام جویان 6 گفته است.

مدت‌هاست که شایعه انتخاب شدن سم ریمی به‌عنوان کارگردان فیلم انتقام جویان 6 در فضای مجازی بین طرفداران دست به دست می‌شود و هنوز هیچ منبع خبری موثقی صحت آن را تایید یا تکذیب نکرده است. این فیلمساز بزرگ که بیشتر به‌خاطر سری فیلم‌های ترسناک Evil Dead و سه‌گانه شاهکار اسپایدرمن شناخته می‌شود، دو سال پیش وظیفه به ژانر ابرقهرمانی بازگشت و وظیفه روایت داستان مولتی‌ورسی Doctor Strange 2 را برعهده گرفت.

علیرغم نمرات پایین و انتقادهای کوبنده منتقدان، دنباله دکتر استرنج به فروش فوق‌العاده ۹۵۵.۸ میلیون دلاری در باکس آفیس جهانی دست زد و نسبت به دیگر آثار کمیک بوکی سال ۲۰۲۲، پروژه موفقی بود. در حالی که برخی گمان می‌کردند کار سم ریمی با مارول تمام شده، این کارگردان مطرح حین صحبت با وب‌سایت Screen Geek رسما از علاقه شدید خود به کارگردانی فیلم Avengers: Secret Wars گفت و باری دیگر طرفداران را امیدوار کرد.

من نود درصد از قهرمانان مارول را دوست دارم و تقریبا اکثر کمیک‌های مارول را خوانده‌ام. به‌همین خاطر همکاری با مارول همیشه یکی از اولویت‌های من بوده و هست. به‌شخصه خیلی دوست دارم فیلم Avengers: Secret Wars را کارگردانی کنم اما هنوز تماسی دریافت نکردم. امیدوارم از من و کارم راضی بوده باشند. هرچند هنوز چیزی به من نگفتند اما امیدوارم این اتفاق بیفتد.

چرا سم ریمی گزینه خوبی برای جان بخشیدن به کمیک جنگ‌های مخفی است؟

با توجه به کارنامه کاری سم ریمی، تعجب آور نخواهد بود که شاهد بازگشت دوباره‌اش به ژانر ابرقهرمانی باشیم. او با سه‌گانه اسپایدرمن به این عرصه ورود کرد و همانطور که می‌‌دانید موفقیت بزرگی داشته است. حتی فیلم پرحاشیه Spider-Man 3 که به اندازه دو قسمت قبلی موفق نبوده، فروش قابل توجهی در گیشه داشته است و همچنان محبوبیت زیادی بین طرفداران مارول دارد.

ریمی ثابت کرد که می‌تواند این روند را با یک فیلم مدرن MCU ادامه بدهد. دنباله مولتی‌ورسی دکتر استرنج نه‌تنها ثابت کرد که او می‌تواند قهرمانی غیر از اسپایدرمن را روی پرده نقره‌ای به تصویر بکشد، بلکه توانست سبک منحصر به‌فرد خود را به‌طور موثری در دنیای سینمایی مارول بگنجاند. همچنین با توجه به شباهت‌هایی که دکتر استرنج و انتقام جویان 6 در زمینه داستان و ژانر دارند، انتخاب کردن سم ریمی برای جان بخشیدن به رویداد بزرگ جنگ‌های مخفی تصمیمی منطقی و هوشمندانه است.

فیلم به‌شدت مورد انتظار Avengers: Secret Wars در تاریخ ۷ می سال ۲۰۲۷ (۱۷ اردیبهشت سال ۱۴۰۶) در سینماها اکران و فاز ششم دنیای سینمایی مارول را به سرانجام خواهد رساند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

33 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments