تصاویر جدید فیلم Spider-Man 3 نسخه متفاوتی از لباس سیمبیوت را نشان می‌دهد

تعداد تصاویر به رقم ۲ می‌رسد

تصاویر جدید فیلم Spider-Man 3

اکانت All Things Raimi Spider-Man در شبکه اجتماعی ایکس، تصاویر جدید فیلم Spider-Man 3 را به اشتراک گذاشته است.

سومین اقتباس سینمایی مرد عنکبوتی با نام Spider-Man 3 در سال ۲۰۰۷ میلادی اکران شد. این فیلم تقابل مرد عنکبوتی با هری آزبورن، مد شنی و ونوم (Venom) را به تصویر می‌کشد. البته قبل از اینکه ادی براک میزبان سیمبیوت شود، پیتر پارکر مدتی را با آن می‌گذراند. او در طول این مدت نه تنها لباسی مشکی رنگ را به تن می‌کند، بلکه رفتارهایش کاملاً متفاوت شده و مخاطب با جنبه تاریک شخصیتش آشنا می‌شود؛ جنبه‌ای انتقامجو و خشن.

اکانت All Things Raimi Spider-Man در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) فعالیت داشته و اخیراً تصاویر جدید فیلم Spider-Man 3 را با مخاطبان به اشتراک گذاشته است. تعداد تصاویر به رقم دو رسیده و نسخه‌ای متفاوت و کمیک بوکی از لباس سیمبیوت مرد عنکبوتی (Spider-Man) را نشان می‌دهد. نسخه‌ای که توبی مگوایر در فیلم به تن می‌کند، جز رنگ هیچ تفاوت دیگری با نسخه قرمز و آبی ندارد اما نسخه‌ای که در تصاویر جدید دیده می‌شوند، لوگوی کاملاً متفاوتی داشته و خبری از تارهای روی لباس نیست.

از آنجایی که قسمت سوم مرد عنکبوتی توانسته بود عملکرد قابل قبولی را در باکس آفیس جهانی به ثبت برساند، قسمت چهارم و پنجم در دست ساخت قرار گرفت. این دو فیلم قرار بود پشت سر هم فیلمبرداری شوند تا هزینه نهایی کاهش یابد. با این حال، شرایط مطابق انتظار پیش نرفت و بازنویسی‌های متعدد فیلمنامه باعث شد روند تولید طولانی شود. با طولانی شدن روند ساخت، سم ریمی (Sam Raimi) از پروژه جدا شد و مدتی بعد هم سونی تصمیم گرفت پروژه‌ها را بصورت کامل لغو کند.

پس از اینکه توبی مگوایر در فیلم Spider-Man: No Way Home نقش پیتر پارکر را ایفا کرد، طرفداران کمپینی را در فضای مجازی راه اندازی کرده و خواستار تولید Spider-Man 4 شدند. در همین حین، سم ریمی اعلام کرد برنامه‌ای برای قسمت چهار ندارد اما اگر به او پیشنهاد شود، حتما می‌پذیرد. بخصوص اینکه به لطف مولتی ورس هیچ تداخلی با نسخه تام هالند (Tom Holland) مرد عنکبوتی بوجود نخواهد آمد.

4 14 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

6 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا