پربازدیدترین سریال مارول مشخص شد

بهترین اثر تلویزیونی استودیو مارول

پربازدیدترین سریال مارول مشخص شد پارسا خلیلی ۱۴ ۱۸ مرداد ۱۴۰۲ تلویزیون
پربازدیدترین سریال مارول

تا به امروز استودیو مارول به‌کمک ده سریال تلویزیونی توانسته دنیای سینمایی مارول را گسترش بدهد. حالا به‌لطف گزارشی جدید مشخص شده که پربازدیدترین سریال مارول کدام است.

هجوم استودیو مارول به دنیای استریم با مجموعه نه قسمتی WandaVision در سال ۲۰۲۱ آغاز شد که اولین قدم به سوی حماسه مولتی‌ورس (Multiverse Saga) بود. از آن زمان سریال‌های متعددی توسط استودیو مارول ساخته شد که متاسفانه تنها برخی از آنها مثل Loki ،Moon Knight و ?…What If واقعا شاهکار بودند. باقی سریال‌ها یا معمولی بودند یا به معنای واقعی کلمه فاجعه.

اکنون به‌دنبال انتشار اخباری مبنی بر شکستن رکوردهای بازدید تریلر فصل دوم سریال Loki، ددلاین در گزارشی رسمی تایید کرده که فصل اول لوکی به‌عنوان پربازدیدترین سریال مارول در دیزنی پلاس شناخته می‌شود. فصل اول همچنین دارای رکورد بیشترین مخاطب در روز ابتدایی پخش سریال است.

اینطور که به نظر می‌رسد، لوکی برخلاف اتفاقات رخ داده در نبرد نیویورک، واقعا برای حکومت کردن زاده شده زیرا از آنجایی که استودیو مارول به‌غیر از ده سریال تلویزیونی، دو فیلم کوتاه Special Presentation را نیز منتشر کرده، جایگاه اول همچنان در سلطه خدای شرارت است. با این حال نباید فراموش کرد که رتبه‌بندی و دستیابی به آمار بازدید سریال‌های در حال پخش بسیار دشوار است. به عنوان مثال، درحالیکه بازدید قسمت اول به‌نوعی بازتابی از عملکرد کل سریال است، دیزنی هرگز اعداد و ارقام دقیقی را منتشر نکرده است.

شاید سریال لوکی بزرگترین موفقیت استودیو مارول باشد و آمار بازدید تریلرهای آن هیجان و علاقه مخاطبان را ثابت می‌کند، اما همچنان دیدن اینکه آیا رویدادهای اخیر در ماه اکتبر تاثیری روی عملکرد فصل دوم خواهند داشت یا اینکه آیا دیزنی اعداد و ارقام واقعی را طی گزارشی رسمی با طرفداران به اشتراک خواهد گذاشت یا خیر، معمایی بزرگ است.

فصل دوم سریال به‌شدت مورد انتظار لوکی روز جمعه مورخ ۶ اکتبر (۱۴ مهر سال ۱۴۰۲) از دیزنی پلاس پخش خواهد شد.

4.3 15 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

14 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا