برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

آیا Kojima Productions هفته‌ی بعد از یک بازی جدید رونمایی می‌کند؟

آیا قسمت جدید سایلنت هیل در راه است؟

آیا Kojima Productions هفته‌ی بعد از یک بازی جدید رونمایی می‌کند؟ ۰ ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ اخبار بازی کپی لینک
بازی جدید کوجیما پروداکشنز

استودیوی Kojima Productions اخیرا یک تصویر در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرده است که ظاهرا خبر از بازی جدید این استودیو می‌دهد.

به‌‎تازگی حساب رسمی استودیوی Kojima Productions در توییتر، پستی را منتشر کرده است که در آن عکسی از «آکی سایتو» مدیر بخش تبلیغات این استودیو دیده می‌شود که در حال نوشتن متنی در یک برگه است. اگر با کمی دقت به نوشته‌ی روی برگه نگاه کنیم، سایتو در حال نوشتن عبارت “Next Week” به معنای هفته‌ی بعد است.

همراه با این عکس یک متن نامفهوم هم منتشر شده است، اما نکته‌ای که درون متن وجود دارد، کلمه‌ی Silent است که بدون شک ذهن بسیاری از طرفداران را به این سمت معطوف می‌کند که شاید هفته‌ی آینده بازی جدید Kojima Productions رونمایی شود و مهم‌تر از آن، این بازی قسمت جدید سری سایلنت هیل باشد.

از نکات دیگر موجود در عکس می‌توان به برند مداد سایتو با نام Pyramid اشاره کرد که حتما طرفداران سایلنت هیل را به یاد مشهورترین دشمن مجموعه یعنی «کله هرمی» می‌اندازد.

در زیر می‌توانید عکس موجود در توییت جدید کوجیما پروداکشنز را مشاهده کنید:

بازی جدید Kojima Productuons

با تمامی این تفاسیر، مجموعه‌ی Silent Hill همچنان متعلق به کمپانی کونامی است و تنها در دو حالت شاهد انتشار نسخه‌ی جدیدی از این سری خواهیم بود؛ یکی از این حالت‌ها، خرید کلیه حقوق مجموعه‌ی Silent Hill توسط کوجیما پروداکشنز و حالت دیگر که البته احتمال آن را باید نزدیک به صفر درصد دانست، همکاری دوباره بین کوجیما و کونامی است.

این امکان هم وجود دارد که توییت جدید Kojima Productions کاملا بی ربط به سایلنت هیل باشد. چند ماه بعد شاهد عرضه‌ی بازی Death Stranding روی رایانه‌های شخصی خواهیم بود و شاید این استودیو در حال آماده سازی کارهای مارکتینگ این بازی است. همچنین این احتمال وجود دارد که شاهد یک بسته‌ی الحاقی برای Death Stranding باشیم.

در همایش GDC 2020 ماه مارس که البته خبر تاخیرش امروز اعلام شد، هیدئو کوجیما و یکی از اعضای استودیو قرار بود سخنرانی‌ای داشته باشند که به خاطر نگرانی از شیوع ویروس کرونا برگزاری آن‌ها لغو شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments