#مهسا_امینی

استودیوی Kojima Productions در GDC 2020 حضور نخواهد داشت

ویروس کرونا تمام نمایشگا‌ه‌ها و مراسم‌های سراسر جهان را تحت تاثیر قرار داده است

استودیوی Kojima Productions

استودیوی Kojima Productions به رهبری «هیدئو کوجیما» خالق Metal Gear Solid و Death Stranding اعلام کرد که در همایش GDC 2020 حضور نخواهد داشت.

استودیوی Kojima Productions قرار بود در همایش GDC 2020 که مهم‌ترین تجمع اختصاصی بازی‌سازان در دنیا محسوب می‌شود، با دو نشست حضور داشته باشد؛ نشست اول به میزبانی «اریک جانسون» برنامه‌نویس هوش مصنوعی استودیو درباره‌ی همین مورد در Death Stranding و نشست دوم به میزبانی خود هیدئو کوجیما که قرار بود درباره‌ی فلسفه‌ی طراحی DS صحبت کند. استودیوی KP این خبر را در توییتر اعلام کرد.

دلیل این عدم حضور، افزایش نگرانی به خاطر شیوع ویروس کرونا اعلام شده است. این اولین بار نیست که یک استودیو یا شرکت حضور خود را در همایش Game Developers Conference 2020 لغو می‌کند. پیش از این شرکت‌های سونی و Oculus اعلام کردند که در این همایش حضور نخواهند داشت.

ویروس کرونا و شیوع سریع و وحشتناکش در سراسر جهان باعث شد تا رویدادهای بزرگ بسیاری لغو شوند یا به تاخیر بیفتند. مثلا رویداد MWC 2020 که بزرگ‌ترین اتفاق دنیای گوشی‌های همراه محسوب می‌شود، توسط برگزارکنندگانش لغو گردید. از آن‌جا که چین مرکز شیوع کرونا، خط تولید بسیاری از شرکت‌های محصولات فناوری را در خود جای داده است، آن‌ها هم در تولید محصولات جدید با چالش روبرو شده‌اند.

رویداد Game Developers Conference 2020 قرار است از تاریخ ۱۶ تا ۲۰ مارس ۲۰۲۰ (۲۷ اسفند ۹۸ تا ۱ فروردین ۹۹) در سان فرانسیسکوی آمریکا برگزار شود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا