کیانو ریوز به شایعه پیوستنش به MCU واکنش نشان داد

طرفداران مارول حالا به آینده امیدوارتر هستند

بازیگر The Devil's Advocate

کیانو ریوز بازیگر The Devil’s Advocate در بخشی از گفتگوی اخیر خود با وب سایت Esquire درباره شایعه پیوستنش به MCU صحبت کرده است.

برخی از ستاره‌های هالیوود فراز و فرودهایی داشته‌اند و این گزاره برای کیانو ریوز (Keanu Reeves) صدق می‌کند. او اواخر قرن بیستم میلادی به واسطه ایفای نقش در فیلم‌های Speed ،Point Break و The Devil’s Advocate توانست خود را در مرکز توجه‌ها قرار دهد. او سپس نقش اصلی سه‌گانه ماتریکس را ایفا کرد که باعث شد به محبوبیتی جهانی دست یابد. ریوز در ادامه به تیم بازیگری چندین فیلم شاخص مانند Constantine پیوست اما هیچ کدام نتوانستند موفقیت‌های گذشته را برایش تکرار کنند. این شرایط ادامه یافت تا اینکه هنرپیشه کانادایی از مرکز توجه‌ها خارج شد.

در حالی که به نظر می‌رسید کیانو ریوز هر روز یک قدم به فراموشی نزدیک‌تر می‌شود، در اثری اکشن به نام John Wick ظاهر شد. فیلم مزبور عملکرد موفقیت‌آمیزی را به ثبت رساند و نه تنها زمینه‌ساز شکل‌گیری یک فرنچایز محبوب به نام جان ویک شد، بلکه ریوز را به مرکز توجه‌ها بازگرداند. از نتایج این اتفاق می‌توان به تمایل استودیوها برای همکاری با هنرپیشه کانادایی و مشارکت در ساخت آثاری مانند Toy Story 4 اشاره کرد. در این میان، نباید از بازی ویدیویی Cyberpunk 2077 غافل شد. ریوز در این عنوان وظیفه موشن کپچر و صداپیشگی یکی از مهم‌ترین شخصیت‌ها را بر عهده دارد.

کیانو ریوز اخیرا گفتگویی را با وب سایت Esquire انجام داد و در بخشی از آن، به شایعه‌های پیرامون پیوستنش به فرنچایز Marvel Cinematic Universe پرداخت. اینطور که به نظر می‌رسد، شایعه‌ها حقیقت نداشته و هنرپیشه کانادایی هنوز به فیلم و سریال‌های مارولی نپیوسته اما احتمال دارد در آینده شاهد چنین اتفاقی باشیم. در ادامه می‌توانید صحبت‌های بازیگر The Devil’s Advocate را مطالعه کنید:

فرنچایز MCU بزرگتر از یک جهان نیست؟ به جهان‌های موازی شباهت دارد. یک مارول ورسه! [پیوستن به آن] باعث افتخار من خواهد بود. کارگردانان و ایده‌پردازان شگفت‌انگیزی در MCU عضویت داشته و آن‌ها مشغول کاری هستند که تا حالا کسی انجام نداده است. MCU از لحاظ مقیاس تولید و جاه‌طلبانه بودن اتفاق ویژه‌ای است. پیوستن به آن جالب خواهد بود.

کوین فایگی (Kevin Feige) مدیر استودیو مارول بوده و اصلی‌ترین شخص فرنچایز Marvel Cinematic Universe به شمار می‌رود. او در یکی از مصاحبه‌های قدیمی خود که به سال ۲۰۱۹ میلادی مربوط می‌شود، فاش کرد چند باری با کیانو ریوز پیرامون پیوستن به فیلم و سریال‌های مارولی صحبت کرد. فایگی همچنین تاکید داشت رخ دادن این اتفاق هنوز قطعی نشده است. حالا هم که هنرپیشه کانادایی شخصا ابراز علاقه کرده، به نظر می‌رسد دیر یا زود شاهد آن خواهیم بود.

کیانو ریوز با نقش‌های ابرقهرمانی غریبه نیست. او در سال ۲۰۰۵ میلادی در Constantine حضور یافت که بر اساس کمیک بوک‌های دی‌سی ساخته شده و روایتگر تلاش‌های یک جنگیر به نام جان کنستانتین است. این اثر طی سال‌های گذشته بیشتر مورد توجه قرار گرفته و طرفداران خواهان ساخته شدن قسمت دومش هستند؛ اتفاقی که بعید به نظر می‌رسد رخ دهد. دیگر تجربه ریوز، DC League of Super-Pets است که یک انیمیشن سینمایی بوده و روی حیوانان خانگی ابرقهرمانان مشهور مانند سوپرمن تمرکز دارد. این اثر قرار است در مه سال آینده میلادی به سالن‌های نمایش بیاید.

The Matrix Resurrections جدیدترین فیلم کیانو ریوز بوده که دنباله‌ای برای سه‌گانه ماتریکس محسوب می‌شود. این اثر طی روزهای آتی روی پرده نقره‌ای می‌آید. پس از آن هم شاهد اکران John Wick: Chapter 4 خواهیم بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا