برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

آیا تقابل کانگ فاتح و مرد آهنی در فیلم انتقام جویان 5 رخ خواهد داد؟

در انتظار نبرد دیدنی دو نخبه

آیا تقابل کانگ فاتح و مرد آهنی در فیلم انتقام جویان 5 رخ خواهد داد؟ ۱۰ ۲۲ بهمن ۱۴۰۱ سینمای جهان کپی لینک
تقابل کانگ فاتح و مرد آهنی در فیلم انتقام جویان 5

هر روز که به دو فیلم انتقام جویان 5 و 6 نزدیک‌تر می‌شویم، شایعات درباره تقابل کانگ فاتح و مرد آهنی بیشتر می‌شود؛ موضوعی که جاناتان میجرز با آن موافق است!

در حال حاضر چند سال با انتشار دو فیلم Avengers: Kang’s Dynasty و Avengers: Secret Wars فاصله داریم، اما چنان که به نظر می‌رسد، قرار است تا هنگام رسیدن به زمان اکران آن‌ها، انواع و اقسام شایعات و گزارش‌های مختلف را درباره آن‌ها مشاهده کنیم! طوری که به تازگی با بیشتر شدن شایعات بازگشت شخصیت مرد آهنی (Iron Man) با بازی رابرت داونی جونیور (Robert Downey Junior) بحث کاربران درباره این موضوع حتی بیشتر از قبل نیز شده است.

فیلم انتقام جویان 5 به گفته جف لاونس (Jeff Loveness)، نویسنده داستان این اثر سینمایی، یکی از بهترین آثاری خواهد بود که در آن انواع ورینت‌های کاراکترهای مختلف حاضر خواهند شد. او در پست‌های فضای مجازی حتی افراد را دعوت می‌کند تا هرکدام نقش شخصیت‌های مختلف و ورینت‌های آن‌ها را بازی کنند! با این حال، اخیرا آپدیت تازه‌ای درباره بازگشت تونی استارک (Tony Stark) به دنیای سینمایی مارول توسط بازیگر نقش کانگ فاتح (Kang The Conqueror) داده شده که در ادامه به جزئیات آن می‌پردازیم.

تقابل کانگ فاتح و مرد آهنی به زبان جاناتان میجرز!

جاناتان میجرز (Jonathan Majors) بازیگر نقش شخصیت کانگ فاتح یا همان ناتانائیل ریچاردز (Nathaniel Richards) در فیلم مورد انتظار Ant-Man 3 است که در دو فیلم انتقام جویان 5 و 6 هم حاضر خواهد شد تا اونجرهای جهان‌های مختلف از جمله دنیای سینمایی مارول را بکشد.

او در مصاحبه اخیر خود اظهار کرده که گرفتن نقش کانگ فاتح چیزی بوده که مثل برآورده شدن یک آرزو بزرگ است و خیلی این کار را دوست دارد. با این حال چیزی که در این مصاحبه نظر همه را به خود جلب کرده بود، نظر بازیگر نقش کانگ فاتح درباره شخصیت مرد آهنی و احتمال مبارزه این دو کاراکتر در Avengers 5 بود.

خیلی دوست دارم که روی صحنه نمایش در مقابل اون (رابرت داونی جونیور) وایسم؛ تا ببینم چطور فلسفه بین ما، هم از نظر بازیگری و هم از دید کاراکترهایی که داریم به همدیگه می‌خوره. می‌دونی، من اونو به عنوان یه هنرمند برجسته می‌شناسم، برای همین هم هست که شخصیت مرد آهنی انقدر برای طرفدارا محبوب شده.

بازی اون توی نقش مرد آهنی واقعا بی‌نظیره و میشه گفت که هسته اصلی قدرت انتقام جویان رو به تصویر می‌کشه. این در حالیه که کانگ کلا توی عصر متفاوتی قرار داره؛ برای همین خیلی جالب میشه اگه تقابل کانگ فاتح و مرد آهنی رو با هم ببینیم و دیالوگ‌هایی که بینشون ممکنه رد و بدل بشه رو بشنویم.

آیا رابرت داونی جونیور به دنیای سینمایی مارول بازمی‌گردد؟

اگر سریال What If…? را دیده باشید، قاعدتا فلسفه مولتی ورس مارول را درک کرده‌اید. در مولتی ورس، هرچیزی ممکن است؛ هرچیزی! حتی اگر این موضوع درباره بازگشت مرد آهنی با بازی رابرت داونی جونیور باشد.

با این حساب، بیاید داستان دو فیلم Avengers: Kang’s Dynasty و Secret Wars را براساس کمیک‌ها خیلی مختصر و با ارتباط به موضوع مرور کنیم؛ در فیلم انتقام جویان 5 قرار است تا شاهد نبرد کانگ فاتح با ورینت‌های مختلف خود و همچنین انتقام جویان دنیای سینمایی مارول و دیگر جهان‌ها باشیم.

حال اگر در انتقام جویان 5 هم شاهد ورینت خاصی از تونی استارک نباشیم، قطعا در انتقام جویان 6 یک یا چند نسخه از تونی استارک وجود خواهد داشت که خودش را نشان دهد! تقابل کانگ فاتح و انتقام جویان جهان‌های مختلف از جمله مرد آهنی یکی از موارد اجتناب‌ناپذیری خواهد بود که به احتمال بالای ۹۰ درصد شاهد رخ دادن خواهیم بود. مگر اینکه سازندگان قصد شکست خوردن فیلمی به بزرگی Avengers: Secret Wars را داشته باشند.

علاوه بر مرد آهنی با بازی رابرت داونی جونیور، احتمال حضور انواع شخصیت‌های مختلف مانند مردان ایکس (X-Men)، کاپیتان آمریکا (Captain America) با بازی کریس ایوانز (Chris Evans) و حتی دو مرد عنکبوتی (Spider-Man) با بازی توبی مگوایر (Tobey Maguire) و اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) وجود خواهد داشت.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

10 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments