تریلر جدید فیلم Ant-Man 3 و اولین تجربه کسی لنگ در فضای کوانتوم!

وداع پدر و دختر؟

در تریلر جدید فیلم Ant-Man 3 که چند ساعت پیش منتشر شد، می‌توانید شاهد برخی سکانس‌ها و دیالوگ‌های تازه از عنوان Quantumania باشید.

مدت‌هاست که منتظر فیلم Ant-Man And The Wasp: Quantumania هستیم و تا به حال، دو تریلر کامل از این اثر سینمایی منتشر شده است. هر دو ویدیو در رسانه سرگرمی بررسی شده و بررسی جزئیات آن‌ها را به صورت کامل در اختیار شما قرار داده‌ایم، اما ظاهرا استودیو مارول با نزدیک شدن به تاریخ اکران این فیلم، تریلر تازه‌ای را منتشر کرده که شامل چند سکانس کوتاه و دیالوگ‌های جدید می‌شود.

بررسی تریلر جدید فیلم Ant-Man 3

در ویدیو تازه منتشر شده و تبلیغاتی از فیلم Ant-Man And The Wasp: Quantumania اول از همه شاهد سکانسی هستیم که ظاهرا مربوط به زمانی می‌شود که اسکات لنگ (Scott Lang) و کسی لنگ (Cassie Lang)، تازه به جهان کوانتوم رفته‌اند. کسی حین رفتن به جهان کوانتوم به عنوان اولین تجربه خود (احتمالا)، کمی ترسیده و پدرش به او می‌گوید که در این فضا، می‌توان نفس کشید. سپس شاهد برخی از سکانس‌های قبلی از دو تریلر پیشین هستیم که شامل ماجراجویی جنت ون داین (Janet Van Dyne) و همسرش هنک پیم (Hank Pym) می‌شود.

از آنجا که قبل از انت من، جنت ون داین در فضای کوانتوم حضور داشته، بیشتر از سایر اعضای تیم با محیط آن آشنایی دارد و حتی افرادی را در آن می‌شناسد. اما در ادامه، دیالوگ کانگ فاتح (Kang The Conqueror) شنیده می‌شود؛ جایی که می‌گوید «این مکان، چیزی که فکر می‌کنید نیست» و در واقع یک قفس است. این مورد اشاره مستقیم به گفته‌های اخیر کوین فایگی (Kevin Feige)، مدیر استودیو مارول (Marvel Studios)، درباره داستان فیلم دارد.

گفته‌های فایگی درباره داستان فیلم با تریلر جدید انت من 3 مطابقت دارد

فایگی در مصاحبه اخیر خود در مجله Empire اظهار کرده بود که کانگ فاتح در فیلم Ant-Man 3 در اوج قدرت خود نیست و به دنبال راهی برای به دست آوردن آن می‌گردد. او یک ماشین زمان به نام Time Chair دارد که می‌تواند با استفاده از آن، به هر زمان و مکانی برود، اما نکته اینجاست که این ماشین بنا بر دلایلی در فضای کوانتوم گیر کرده است. به همین دلیل نیز او نیاز دارد تا از تکنولوژی هنک پیم (همان پارتیکل‌هایی که انتقام جویان در Endgame برای سفر در زمان استفاده کرده بودند)، استفاده کند.

این موضوع باعث می‌شود تا به جای کشتن اسکات لنگ، کانگ از او کمک بخواهد تا در ازای گرفتن Pym Particle او و خانواده‌اش را به خانه بازگرداند. با این وجود، دقت کنید که کانگ از فضای کوانتوم به عنوان یک قفس یاد می‌کند؛ چیزی که اثبات می‌کند او در این مکان گیر کرده و برای بیرون رفتن، به کمک انت من و هنک پیم نیاز دارد.

فداکاری اسکات لنگ بیشتر از همیشه حس می‌شود..

در ادامه تریلر نیز شاهد سکانس‌هایی از قدرت کانگ فاتح و تجهیزات او، که شامل یک ماشین با چند حلقه بسیار بزرگ می‌شود هستیم. این ماشین ممکن است در مرکز خود، همان Time Chair معروف را داشته باشد، اما معلوم نیست که کانگ چطور از آن استفاده می‌کند. همچنین صحنه‌ای از جنگ بین نیروهای کانگ و افرادی که در فضای کوانتوم، ضد او هستند دیده می‌شود که البته در ویدیوهای قبل هم دیده بودیم.

با این وجود موردی که نظر بیننده را به خود جلب می‌کند، دیالوگ جدیدی است که اسکات لنگ می‌گوید: «من نمی‌دونم اون کیه و چه کارایی می‌تونه انجام بده، ولی نباید بذاریم از اینجا خارج بشه!». این یعنی اسکات، بیشتر از قبل به قدرت کانگ پی برده و می‌داند که اگر دست او به مولتی ورس و جهان خانه آن‌ها برسد، اتفاقات بسیار خطرناکی رخ خواهد داد. با این حال، به نظر می‌رسد که این سکانس متعلق به صحنه‌های بعد از قرارداد کانگ و انت من است.

کانگ با مرد مورچه‌ای قرار می‌گذارد که اگر کاری که می‌خواهد (گرفتن پیم پارتیکل) را برایش انجام بدهد، او هم کاری می‌کند تا خانواده‌اش به خط زمانی خود بازگردند. با این وجود، نکته قابل توجه اینجاست که اسکات در ابتدا به کانگ تا حدی اعتماد می‌کند، اما در نهایت برای اینکه خانواده‌اش را نجات داده و کانگ را در فضای کوانتوم حبس کند، احتمالا خود را فدا خواهد کرد. فداکاری اسکات و مرگ او ممکن است راه را برای فیلم انتقام جویان 5 و عملا گرفتن انتقام او باز کند.

فیلم Ant-Man And The Wasp: Quantumania در تاریخ ۲۸ بهمن (۱۷ فووریه) اکران خواهد شد.

4 6 آراء
امتیاز مطلب

guest

6 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا