#مهسا_امینی

کشته شدن ثور توسط Homelander در فن پوستر جدید فیلم ثور ۴

شوخی صفحه توییتر سریال The Boys با فیلم Love and Thunder

فن پوستر جدید فیلم ثور ۴

در فن پوستر جدید فیلم ثور ۴ که توسط صفحه رسمی سریال The Boys منتشر شده است، کاراکتر Homlander در حالی به‌تصویر کشیده شده جایگاه ثور را به‌عنوان خدای رعد گرفته است. فیلم Thor: Love and Thunder که چهارمین فیلم از فرنچایز فیلم‌های ثور و دومین فیلم از این سری است که توسط کارگردان نیوزلندی، تایکا وایتیتی (Taika Waititi)، کارگردانی شده در تاریخ ۸ جولای سال جاری بر پرده سینما به نمایش درآمد.

فیلم ثور: عشق و تندر، سرگذشت کاراکتر ثور با بازی کریس همسورث (Chris Hemsworth) را در وقایع بعد از فیلم Avengers: Endgame به‌تصویر می‌کشد، که بازنشستگی بی‌سروصدایش با از راه رسیدن گور قصاب خدایان (Christian Bale) به هم می‌خورد، و تصمیم می‌گیرد به همراه گروهی از دوستانش، از جمله کورگ (Taika Waititi)، والکری (Valkyrie) و جین فاستر (Natalie Portman) به جنگ گور برود و او را شکست دهد. در این فیلم جین فاستر به‌عنوان مایتی ثور (Mighty Thor) نیز شناخته می‌شود، زیرا قادر است چکش ثور، میولنیر، را حرکت دهد.

با وجود اینکه رسانه‌های ابرقهرمانی طی دهه گذشته در اوج خود به سر برده اند، ۸ جولای (۱۷ تیر) تاریخ پررویدادی برای دنیای ابرقهرمان‌ها بود. علاوه بر اکران سینمایی فیلم Thor: Love and Thunder در این تاریخ، آخرین اپیزود از فصل سوم سریال The Boys نیز در این روز منتشر شد. سریال پسران محصول سرویس پرایم ویدیو نمایشی کاملا متفاوت از اسطوره‌های ابرقهرمانی‌ست، که داستان گروهی به نام The Boys را به رهبری بیلی بوچر با بازی کارل اربن (Karl Urban) دنبال می‌کند که نقشه تحقیر کردن گروه دیگری به نام The Seven را در سر دارند. این سریال به‌دلیل رویکرد هتاک و بی‌ادبانه‌ش نسبت به ژانر ابرقهرمانی در میان مخاطبان معروف است.

صبح امروز صفحه رسمی سریال The Boys در توییتر فن پوستر جدید فیلم ثور ۴ را منتشر کرد. آنچه که در این پوستر به‌تصویر کشیده شده تناقضی از پوستر اصلی فیلم است که Homelander را در حال کشتن ثور نشان می‌دهد.
کاراکتر هوم‌لندر به‌وضوح در فصل آخر سریال پسران توانایی‌هایش را به‌نمایش گذاشته است. اگرچه این سوال که آیا واقعا او قادر به شکست دادن ثور خواهد بود یا نه یکی از مواردی‌ست که باید توسط طرفداران مفصل مورد بحث قرار بگیرد، اما به نظر می‌رسد که چنین شکستی برای ثور در کنن Love and Thunder دور از انتظار نیست. در بخشی از فیلم Love and Thunder ثور را می‌بینیم که دچار نوعی بحران میانسالی شده و به این فکر می‌کند که آیا باید از وظایف خود به‌عنوان انتقام‌جو چشم‌پوشی کند. بنابراین، اگر هوم‌لندر او را در میان این بحران و آشفتگی گرفتار کند، کاملاً ممکن است که بتواند از سبقت بگیرد.

متاسفانه، کراس‌اور خیالی میان دو اثر The Boys و فیلم Thor: Love and Thunder احتمالا هیچگاه به وقوع نخواهد پیوست. در حالی که سریال The Boys به‌صورت رسمی در دنیای توسعه‌یافته DC جلو نمی‌رود، اما هنوز یکی از آثار اقتباسی از کمیک‌های DC محسوب می‌شود. بنابراین، بعید به‌نظر می‌رسد که به‌طور معناداری با دنیای سینمایی مارول تعامل داشته باشد.


guest

10 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا