پروفسور گیاه شناسی Hogwarts Legacy، جدیدترین شخصیت این بازی معرفی شد

کلاس گیاهان جادویی را به برنامه خود اضافه کنید!

پروفسور گیاه شناسی Hogwarts Legacy

پروفسور جدید هاگوارتز معرفی شد. پروفسور گیاه شناسی Hogwarts Legacy به تازگی توسط توسعه دهندگان معرفی شده و به نظر ما با شخصیتی فوق العاده جذاب و البته جدید روبه رو هستیم. خوشبختانه زمان زیادی تا ملاقات این شخصیت باقی نمانده است!

بازی Hogwarts Legacy به تازگی از جدیدترین دانشمند هاگوارتز رونمایی کرد. حرفه این دانشمند گیاه شناسی بوده و لازم به ذکر است که ما برای اولین مرتبه شاهد حضور چنین شخصیتی در این فرنچایز محبوب هستیم و پس از انتشار اطلاعات بسیار اندک درباره این دانشمند در صفحه توییتری بازی Hogwarts Legacy، کاربران به شدت به این شخصیت علاقمند شده‌اند.

بازی مورد انتظار Hogwarts Legacy عنوانی جهان باز بوده که در قرن ۱۹ میلادی و در دنیایی مملو از جادو جنبل جریان داشته و شما را با اتفاقات پیش از ورود هری پاتر (Harry Potter) به هاگوارتز آشنا می‌کند. در حالی که این بازی سال‌ها پیش از اتفاقات داستان اصلی دنیای هری پاتر رخ داده، خانه‌ها و کلاس‌های کتاب را شامل شده، با این حال ما آن‌ها را به سرپرستی شخصیت‌هایی جدید دریافت خواهیم کرد. ما در این بازی در کنار دانشمند طلسم‌ها یا Charms Professor، دانشمندی جدید با نام دانشمند گیاه شناسی یا Herbology Professor خواهیم داشت.

به گفته توسعه دهندگان، گیاه شناس آخرین شخصیت بازی مورد انتظار Hogwarts Legacy بوده و میرابل گارلیک (Mirabel Garlick) نام دارد که متخصص گیاهان جادویی بوده و چیزهای بسیاری برای یاد دادن به شما در آستین دارد. میرابل از اعضای هافلپاف (Hufflepuff) بوده و حال پا در مسیر گیاه شناسی گذاشته و به دانش آموزان کمک می‌کند طی مسیر خود از همه چیز جادو سر در بیاورند! لازم به ذکر است که در بیوگرافی کوتاه میرابل جمله‌ای دیده شد که به شدت نظر کاربران را جلب کرد.

در بیوگرافی میرابل نوشته شده که او معلمی بسیار محبوب در میان دانش آموزان بوده و دانش آموزان تمام مدت ترس از دست دادن او را دارند، اما میرابل همیشه گفته که او شغل معلمی خود در هاگوارتز را با هیچ چیز عوض نخواهد کرد! در پایان بیوگرافی میرابل جملاتی نوشته شده که شدیدا به همجنس گرا بودن او اشاره دارد. پیش‌تر بسیاری از کاربری از نبود چنین شخصیتی در بازی گله مند بوده و به نظر توسعه دهندگان به اعتراضات آن‌ها پاسخی مناسب داده‌اند.

خوشبختانه به طور روزانه ما اطلاعاتی تازه از دنیای Hogwarts Legacy دریافت می‌کنیم که صبر ما را کاهش داده، اما ما را هیجان زده می‌کنند. با توجه به ویدیو و اطلاعات انتشار یافته، عنوانی بسیار بزرگ و کامل پیش‌روی ما بوده و در اوایل سال ۲۰۲۳ طرفداران هری پاتر دنیایی بی نظیر برای کاوش دریافت می‌کنند! شخصیت‌های بسیاری از این بازی تا به حال معرفی شده و قدرت خروج از دیوارهای هاگوارتز ما را به شدت هیجان زده کرده است.

بازی Hogwarts Legacy در روز ۱۰ فوریه سال ۲۰۲۳، برابر با ۲۱ بهمن ماه سال ۱۴۰۱ برای کنسول‌های نسل هشتمی ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴، کنسول‌های نسل نهمی ایکس باکس سری ایکس/سری اس و پلی استیشن ۵ و همچنین رایانه شخصی به انتشار خواهد رسید. در پایان باید اشاره داشت که نسخه نینتندو سوییچ این بازی نیز در دست توسعه بوده، با این حال تاریخ انتشار این بازی برای کنسول نینتندو سوییچ مشخص نیست. نظر شما درباره دانشمند گیاه شناسی Hogwarts Legacy چیست؟ شما تا چه حد برای ملاقات این شخصیت هیجان زده هستید؟ نظرات خود را درباره این شخصیت و به طور کلی بازی هاگوارتز لگاسی با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا