نسخه کالکتورز ادیشن Hogwarts Legacy با قیمتی سرسام آور عرضه شد

انگشت به دهانی طرفداران از قیمت بی سابقه این ادیشن!

نسخه کالکتورز ادیشن Hogwarts Legacy با قیمتی سرسام آور عرضه شد نیما خدارحمی ۰ ۰۹ شهریور ۱۴۰۱ اخبار بازی
کالکتورز ادیشن Hogwarts Legacy

استودیو آوالانچ (Avalanche Software) و شرکت برادران وارنر از کالکتورز ادیشن Hogwarts Legacy رونمایی کردند و قیمت سرسام آور آن هر کسی را در دنیای ویدیو گیم انگشت به دهان کرد! تصمیم عجیب برادران وارنر می‌تواند به ضرر آن‌ها تمام شود!

در حالی که طی سال‌های اخیر رسانه‌های دیجیتال به شکل شگفت انگیزی رشد داشته‌اند، نسخه‌های اختصاصی بازی‌های ویدیویی و فیلم‌ها کمتر وارد بازار دیجیتال شده و مثل گذشته به صورت فیزیکی عرضه می‌شوند که البته به نحوی دلیل خاص بودن آن‌ها همین موضوع است، اما اتفاقی که اخیرا رخ داده بسیاری را از خرید نسخه‌های خاص بازی‌ها پشیمان خواهد کرد!

بازی Hogwarts Legacy بدون شک یکی از مورد انتظارترین بازی‌های سال‌های اخیر بوده و ما شک نداشتیم نسخه‌های خاص این بازی در آینده دور یا نزدیک توسط توسعه دهندگان عرضه خواهند شد. شرکت برادران وارنر به تازگی از نسخه Collector’s Edition بازی هاگوارتز لگاسی رونمایی کرده و این بسته جادویی برچسب قیمتی سرسام آور ۲۹۹ دلار را با خود یدک می‌کشد!

در حالی که نسخه کالکتورز ادیشن Hogwarts Legacy با قیمتی نجومی عرضه شد، تمام موجودی آن در کوتاه‌ترین زمانی که فکرش را می‌کنید به اتمام رسید و در زمان انتشار این مطلب، ما اطلاع نداریم که این نسخه از نو توسط توسعه دهندگان موجود خواهد شد یا خیر. افراد زیادی از فرصت کوتاه خریداری این بسته خاص استفاده کرده و پس از خرید آن با قیمت ۲۹۹ دلار، حال در صدد فروش آن در وبسایت‌هایی چون eBay با قیمتی بیش از قیمت اصلی این محصول هستند. شما اگر در همین لحظه برای خرید این محصول اقدام کنید، باید مبالغی بالغ بر ۶۰۰ دلار یعنی دو برابر قیمت اصلی را برای خرید کالکتورز ادیشن Hogwarts Legacy هزینه کنید!

در کنار این اخبار تعجب آور و برای بسیاری افراد ناراحت کننده، اخبار نسبتا خوشی نیز در دست داریم. به گفته توسعه دهندگان کسانی که نسخه دیجیتال دلوکس (Digital Deluxe Edition) این بازی را خریداری کنند، تمام آیتم‌های درون بازی که همراه با نسخه فیزیکی کالکتورز ادیشن ارائه می‌شوند را دریافت خواهند کرد. این آیتم‌های درون بازی شامل بسته Dark Arts شده که چندین حیوان برای جابجایی به همراه چندین آیتم تزئینی را به شما هدیه می‌دهند. علاوه بر آن، شما با خرید هر دو نسخه دلوکس ادیشن و کالکتورز ادیشن می‌توانید بازی را سه روز پیش از انتشار رسمی تجربه کنید.

نکته‌ای که بسته کالکتورز ادیشن Hogwarts Legacy را بسیار خاص کرده، آیتم‌های فیزیکی آن هستند. این نسخه فیزیکی در کنار استیل بوک بسیار جذاب، نسخه‌ای فیزیکی از بازی را در اختیار شما قرار داده و این در حالی است که بسیاری از نسخه‌های فیزیکی خاص بازی‌های دیگر، فاقد دیسک فیزیکی بازی هستند و در عوض کد نسخه دیجیتال بازی را به همراه دارند.

در کنار این استیل بوک جذاب و دیسک بازی، شما یک چوب دستی به همراه پایه‌ای نگهدارنده به شکل کتاب دریافت می‌کنید و به همراه آن‌ها جعبه‌ای در اختیار شما قرار گرفته که خود بسیار زیبا و ارزشمند است. با تمام این اوصاف بسیاری افراد ارزش این نسخه خاص را کمتر از ۲۹۹ دلار دانسته و حال شما باید برای خرید آن بیش از ۵۰۰ دلار هزینه کنید!

ما گمان داریم که تا پیش از انتشار نسخه نهایی بازی در تاریخ ۱۰ فوریه سال ۲۰۲۳، برابر با ۲۱ بهمن ماه سال جاری شمسی، نسخه کالکتورز ادیشن Hogwarts Legacy از نو در فروشگا‌ه‌ها موجود شده و قیمت این بسته خاص تا حد قابل قبولی به تعادل برسد. لازم به ذکر است که نسخه نینتندو سوییچ بازی Hogwarts Legacy در تاریخی نا مشخص به انتشار خواهد رسید و ۲۱ بهمن ماه روز انتشار این بازی برای کنسول‌های نسل هشتمی پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان، کنسول‌های نسل نهمی پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس/سری اس و رایانه شخصی است. نظر شما درباره نسخه کالکتورز ادیشن Hogwarts Legacy چیست؟ آیا شما حاضر به پرداخت ۶۰۰ دلار برای این بسته جادویی هستید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا