فروشگاه های بازی Hogwarts Legacy

فروشگاه های بازی Hogwarts Legacy از بزرگ‌ترین مشکلات این بازی هستند!

هاگوارتز لگاسی از نظر کاربران نیازمند پیشرفت است!

هیچ بازی کامل نیست و مشکلات هر بازی دیر یا زود بالاخره رو می‌شوند. به باور کاربران، فروشگاه های بازی Hogwarts Legacy مشکلات زیادی دارند. پس از مدت‌ها تحسین و تقدیر از این بازی، بالاخره یکی از عمده‌ترین مشکلات بازی نقش آفرینی دنیای هری پاتر مشخص شد.

به نظر بسیاری از طرفداران و کاربران بازی محبوب Hogwarts Legacy، در حالی که این بازی مملو از بخش‌های بی نظیر است، در برخی بخش‌ها به شدت ضعیف ظاهر شده است. عموم این کاربران و طرفداران در ادامه گفته‌های خود اشاره دارند که بازی هاگوارتز لگاسی مملو از فروشگاه‌های بیهوده و بی استفاده است که باعث شده نظر آن‌ها تا حدی نسبت به بازی سبک نقش آفرینی دنیای هری پاتر منفی شود! این نظرات و باورها به تازگی تمام فضای اینترنت را فرا گرفته و بسیاری از آن‌ها خواستار ایجاد تغییرات در این بخش از بازی توسط توسعه دهندگان هستند.

بازی Hogwarts Legacy مانند بسیاری از بازی‌های AAA آغازی خیره کننده داشت و طرفداران دنیای هری پاتر و بازی‌های سبک نقش آفرینی این عنوان را با نظرات مثبت خود بمباران کردند. باید به این موضوع توجه داشت که بازی Hogwarts Legacy بدون شک مستحق این میزان رضایت کاربران و نظرات مثبت آن‌ها بوده و همه آن‌ها را مدیون برآورده کردن آرزوی طرفداران دنیای هری پاتر است که سال‌ها در انتظار عنوانی جهان باز در این دنیای زیبا و تخیلی نشسته بودند. در ادامه باید افزود نظرات منفی متوجه بازی هاگوارتز لگاسی تا به اینجا تنها به گفته‌های بحث برانگیز نویسنده رمان‌های هری پاتر یعنی جی. کی. رولینگ (J. K. Rowling) ختم شدند، با این حال پس از گذشت چند مدت از انتشار بازی و تجربه آن توسط هزاران هزار نفر، طرفداران به تدریج متوجه مشکلات بازی نیز شده‌اند.

همانطور که اشاره شد، با گذشت مدت زمانی قابل توجه از انتشار اولیه بازی و توجه بیشتر طرفداران، ما شاهد رو شدن نقاط منفی بازی هستیم که سبب کاهش محبوبیت بازی Hogwarts Legacy تا حدی قابل توجه شده است. اولین موضوعی که کاربران از آن گله مند هستند، تداخل داستان بازی با داستان اصلی دنیای هری پاتر است. علاوه بر آن، سیستم کنترل چوب دستی درون بازی به تازگی مورد نقد منفی کاربران قرار گرفته و در روزهای اخیر بسیاری از کاربران از وجود فروشگاه‌های بیهوده به ستوه آمده‌اند! بارزترین مثال فروشگاه‌های بیهوده این بازی را می‌توان فروشگاه منطقه Keenbridge دانست که به معنای واقعی هیچ چیز ارزشمندی برای ارائه به کاربران ندارد. پس از مطرح شدن این موضوع در شبکه اجتماعی ردیت، بسیاری کاربران با بیهودگی این فروشگاه و انبوهی از فروشگاه‌های دیگر بازی Hogwarts Legacy موافقت کردند!

علاوه بر نظرات منفی، برخی کاربران تلاش کردند با ارائه راه حل به توسعه دهندگان، جلوی از بین رفتن کامل فروشگاه‌های بیهوده را گرفته و به عبارت دیگر هدفی برای وجود به آن‌ها بدهند. برای مثال بسیاری از کاربران اشاره داشتند که بد نیست فروشگاه‌های بیهوده بازی را با اقلامی از جمله پوشاک درون بازی تجهیز کرده تا کاربران رغبتی برای مراجعه به آن‌ها داشته باشند. کاربری دیگر که با دیگر کاربران مخالف بود، اعلام کرد که فروشگاه‌های درون بازی Hogwarts Legacy اغلب به منظور فروش اقلام بدون استفاده و دریافت پول درون بازی هستند، با این حال در ادامه افزود که پول درون بازی نیز پس از مدتی بی استفاده می‌شود چون معمولا کاربران پول بسیار زیادی در جیب خود داشته یا تمام اقلام مورد نیاز درون بازی را خریداری کرده و نیازی به صرف بیشتر پول ندارند. به هر کدام از نظرات که نگاه بیندازیم، متوجه می‌شویم که در برخی بخش‌های بازی Hogwarts Legacy کوتاهی شده و توسعه دهندگان آن کارهای بسیاری برای پیشرفت دادن این بازی دارند که می‌توانند این پیشرفت‌ها را در بسته‌ای الحاقی یا حتی نسخه‌ای کاملا جدید در آینده جبران کنند.

فارغ از نظرات مثبت و منفی درباره بازی Hogwarts Legacy، ما باید تا انتشار نسخه نسل هشتمی و نسخه نینتندو سوییچ این بازی منتظر بمانیم تا کاربران بیشتری به تجربه این بازی پرداخته و ما بتوانیم با چشمی بازتر به مسائل مربوط به این بازی نگاه بیندازیم. نسخه نسل هشتمی بازی Hogwarts Legacy چندی پیش توسط شرکت برادران وارنر تاخیر خورد و حال باید منتظر آن در تاریخ ۵ می سال ۲۰۲۳، برابر با ۱۵ اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۲ باشیم. نسخه نینتنو سوییچ این بازی در تاریخ ۲۵ جولای سال ۲۰۲۳، برابر با ۳ مرداد ماه سال ۱۴۰۲ به انتشار خواهد رسید. نظر شما درباره فروشگاه های بازی Hogwarts Legacy چیست؟ شما چه پیشنهادی برای بهتر شدن آن‌ها دارید؟ منتظر نظرات شما هستیم.

5 1 رأی
امتیاز مطلب

نظرات

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا