#مهسا_امینی

ویدیو جدید بازی Hogwarts Legacy طرفداران هری پاتر را سورپرایز کرد

تریلری جدید به سبکی جدید

ویدیو جدید بازی Hogwarts Legacy طرفداران هری پاتر را سورپرایز کرد سینا نظافت ۰ ۰۱ خرداد ۱۴۰۱ تریلر بازی

WB Games با انتشار ویدیو جدید بازی Hogwarts Legacy طرفداران مجموعه هری پاتر (Harry Potter) را سورپرایز کرد؛ تریلری به سبک ASMR!

به تازگی تریلری از بازی مورد انتظار جهان هری پاتر منتشر شده است که طرفداران را همراه خود به دنیای جادوگری این مجموعه می‌برد، هر چند نکته جدید و قابل توجهی در این ویدیو مشاهده نمی‌شود اما دوستداران این مجموعه را بار دیگر به هیجان آورده است.

استودیو WB games ویدیویی جدید از محیط بازی Hogwarts Legacy منتشر کرده که در آن شاهد محیط هاگوارتز هستیم، اما اطلاعات قابل توجهی در آن وجود ندارد. این ویدیو از آن تریلر‌های مرسوم و همیشگی نیست بلکه ویدیویی در سبک ASMR است. ASMR کوتاه شده عبارت Autonomous Sensory Meridian Response است که در چند سال اخیر در یوتوب بسیار پرطرفدار شده؛ در این ویدیو‌ها بیشتر تمرکز بر صوت است. بنابراین توسعه دهندگان برای دیده شدن محصولاتشان از این سبک ویدیو‌ها استفاده می‌کنند.

مدت زمان ویدیو جدید بازی Hogwarts Legacy بیست دقیقه می‌باشد و در پس زمینه آن صدای باران در یک شب بهاری را می‌شنویم. مشخص نیست که این صدا از خود بازی برداشته شده باشد یا نه، اما احتمالا همینطور است.

در توضیحات ویدیو آمده که: «در یک غروب آرام بهاری باران در حال باریدن در Hogwarts Legacy است، وقت آن رسیده که در اطراف قلعه و Hogsmeade گشتی بزنیم.»

Hogwarts Legacy برای رایانه‌های شخصی، نینتندو سویئچ، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس و اس در دست توسعه قرار دارد. به صورت رسمی اعلام شده که این بازی امسال عرضه خواهد شد، اما شایعه‌هایی مبنی بر تاخیر خوردن آن تا سال ۲۰۲۳ مانند باقی بازی‌هایی که قرار بود امسال منتشر شوند به گوش می‌رسد.

بازی Hogwarts Legacy جهان باز و در سبک اکشن و Role-Playing Game است. در توضیحات رسمی بازی گفته شده که شاهد یک ماجراجویی در محیط‌های آشنا و جدید خواهیم بود؛ همچنین امکان شخصی سازی شخصیت و ساختن معجون‌های مختلف و ارتقای استعداد‌های شخصیت ما در بازی وجود دارد. بازی در قرن ۱۹ میلادی در جریان است. شما در این بازی یک دانش آموز هستید که دارای کلید رازی کهن است که توانایی از بین بردن دنیای جادوگران را دارد.

نظر شما در رابطه با ویدیو جدید بازی Hogwarts Legacy چیست؟ به نظر شما این بازی می‌تواند موفق شود یا تبدیل به پروژه‌ شکست خورده دیگری می‌شود که فقط طرفداران را نا‌امید می‌کند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا