حجم مورد نیاز برای نصب بازی Final Fantasy VII Remake مشخص شد

ظاهرا باید فضای نسبتا زیادی را برای بازی کنار بگذارید

حجم مورد نیاز برای نصب بازی Final Fantasy VII Remake مشخص شد نیکان صبوری ۰ ۱۴ فروردین ۱۳۹۹ اخبار بازی
حجم بازی Final Fantasy VII Remake

به‌تازگی نسخه‌ی فیزیکی بازی Final Fantasy VII Remake به دست برخی از طرفداران رسیده و در تصاویر منتشر شده میزان حجم مورد نیاز برای نصب این عنوان مشخص شده است.

چند روز دیگر بازی مورد انتظار Final Fantasy VII Remake به صورت عمومی منتشر می‌شود. خوشبختانه، در اوایل فروردین ماه ۱۳۹۹ شرکت Square Enix در بیانه‌ای نگرانی‌های مربوط به احتمال تاخیر بازی حل کرد و گفت که ویروس کرونا باعث ایجاد عقب افتادن تاریخ انتشار بازی نخواهد شد.

نسخه‌ی فیزیکی بازی در کشور‌های اروپایی و کشور استرالیا چند روز زودتر از موعد تعیین شده به دست خریداران بازی می‌رسد، بنابراین هم اکنون افراد بسیاری نسخه‌ی فیزیکی بازی را دریافت کرده‌اند. یکی از این افراد، تصویری از دو طرف کاور بازی در شبکه‌های مجازی منتشر کرد. نکته‌ی جالب این تصویر میزان حجم مورد نیازی است که بازی Final Fantasy VII Remake روی حافظه‌ی پلی‌استیشن 4 اشغال می‌کند. این میزان ۱۰۰ گیگابایت است که نسبت به عناوینی مانند Persona 5 Royal با حجم ۳۰ گیگابایت و یا بازی Kingdom Hearts III با حجم ۴۰ گیگابایت بسیار زیاد است.

جالب است بدانید که Final Fantasy VII Remake قرار است در چند قسمت متفاوت تولید شود و به تازگی یوشینوری کیتاسه، تهیه‌کننده‌ی بازی در این خصوص توضیحاتی داده است. او گفت که تولیدکنندگان سعی دارند که یک داستان کامل و پرمحتوا تولید کنند و لازمه‌ی این که تمام جزئیات و داستان را بتوانند به مخاطبان نشان دهند، اپیزودیک کردن بازی است. همچنین طبق گفته‌ی سازندگان، اعمال بازیکنان در شهر Midgar بسیار چالش برانگیز خواهد بود و گاها باعث می‌شود که مخاطب از تصمیمات خود در بازی پشیمان شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا