نسخه‌ی فیزیکی Final Fantasy 7 Remake زودتر از موعد به اروپا و استرالیا می‌رود

کرونا در خدمت طرفداران Final Fantasy

نسخه‌ی فیزیکی Final Fantasy 7 Remake زودتر از موعد به اروپا و استرالیا می‌رود مهسا سپاهی ۰ ۱۲ فروردین ۱۳۹۹ اخبار بازی
Final Fantasy 7 Remake

شرکت اسکوئر انیکس اعلام کرد: «نسخه‌ی فیزیکی Final Fantasy 7 Remake زودتر از موعد به اروپا و استرالیا خواهد رفت.»

اخیرا خبری مهم در حساب توییتر Final Fantasy 7 Remake منتشر شده که حاوی پیامی رسمی از یوشینوری کیتاسه و تتسویا نومورا است. این دو نفر از توسعه‌ دهندگان Final Fantasy VII Remake شمرده می‌شوند که در توییت ذکر شده، درمورد برنامه‌ی اسکوئر انیکس برای انتشار این بازی، توضیحاتی را ارائه داده‌اند.

بزرگ‌ترین اولویت ما این است که همه‌ی شما، از جمله کسانی که در کشورهایی حضور دارند که در حال حاضر با مشکلات زیادی روبه‌رو هستند، بتوانند این عنوان را در زمان عرضه تجربه کنند، پس ما تصمیم گرفته‌ایم تا این بازی را زودتر از زمان مشخص شده به اروپا و استرالیا بفرستیم.

این توییت به این معنی خواهد بود که ساکنین اروپا و استرالیا، کسانی که بسیار منتظر Final Fantasy 7 Remake بوده‌اند، می‌توانند زودتر از ۲۲ فروردین (دهم آوریل) آن را تجربه کنند.

این تصمیم اسکوئر انیکس به آسانی گرفته نشده و دلیل آن، واکنش به اختلال در کانال‌های توزیع به علت شیوع ویروس کرونا بوده است. همه‌گیر شدن ویروس کرونا باعث متلاشی شدن زنجیره‌‌ی ذخیره‌ی جهانی شده و تخمین‌ها از افزایش تقاضا خبر می‌دهند. به همین دلیل است که اسکوئر انیکس تصمیم گرفته زودتر از تاریخ اعلام شده نسخه‌ی فیزیکی بازی را در برخی مناطق منتشر کند تا در زمان عرضه‌ی اصلی، توانایی لازم را برای پاسخ به تقاضای مردم داشته باشد.

کیتاسه و نومورا از کسانی که زودتر Final Fantasy VII Remake را تجربه می‌کنند، می‌خواهند که از خراب یا اسپویل کردن بازی برای دیگران خودداری کنند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا