به‌روزرسانی جدید Fall Guys چه تغییراتی را به همراه دارد؟

Big Yeetus به همراه آنتی‌چیت جدید

به‌روزرسانی جدید Fall Guys چه تغییراتی را به همراه دارد؟ مهسا سپاهی ۰ ۲۷ شهریور ۱۳۹۹ اخبار بازی
Fall Guys

استودیوی بازی‌سازی Mediatonic به‌روزرسانی جدیدی برای بازی Fall Guys: Ultimate Knockout منتشر کرده است.

به تازگی برای بازی پلتفرمر بتل رویال Fall Guys به‌روزرسانی جدیدی عرضه شده که تغییرات قابل توجهی را در آن ایجاد کرده است. طبق اطلاعاتی که از سوی توسعه‌دهندگان منتشر شده، موانع بیشتری همراه با چرخش‌ها و میوه‌های متحرک به بازی اضافه شده که بازیکنان را به چالش دعوت می‌کند. Mediatonic می‌گویند کاربران با چالش‌های متنوع‌تری روبه‌رو هستند و درمورد زمان چرخش‌های تصادفی و حرکت میوه‌ها، اطلاعی نخواهند داشت. البته، سازندگان به صورت کامل درمورد تغییرات اعمال شده و موارد جدید بازی صحبت‌ نکرده‌اند تا بازیکنان خودشان آن‌ها را کشف کنند.

در بخش مینی‌گیم‌ها هم بهبودهای چشم‌گیری صورت گرفته که یکی از آن‌ها بهتر شدن الگوی درها در Gate Crush شمرده می‌شود. از طرفی دیگر، Mediatonic می‌گوید به پایداری سرورها کمک کرده و پیشرفت قابل توجهی در VFX ایجاد کرده است. این استودیو می‌گوید همیشه سعی کرده تا به نظرات کاربران Fall Guys: Ultimate Knockout توجه کند و این بازی را در مسیر پیشرفت و موفقیت هدایت کند. Big Yeetus هم به عنوان یک چکش در دورهای مختلف بازی ظاهر شده و تغییر مهم و چالش‌ برانگیز فال گایز شمرده می‌شود.

همان‌طور که قبل‌تر توسعه‌دهندگان اعلام کردند، در آپدیت جدید سیستم آنتی‌چیت تازه‌ای به بازی اضافه می‌شود که Cheater Island را در خود دارد. به لطف آن، متقلبین در ابتدا توسط سیستم‌های آنتی‌چیت شناسایی شده و سپس به Cheater Island فرستاده می‌شوند تا اگر می‌خواهند با متقلبین دیگر بازی کنند و مزاحم کاربران دیگر نشوند.

اگر علاقه‌مند هستید تا درمورد این بازی محبوب بیشتر بدانید، می‌توانید نقد و بررسی بازی Fall Guys را از سرگرمی مطالعه کنید. همچنین، تعدادی از ترفندهای کاربردی فال گایز برای کسانی که می‌خواهند در تمام مینی‌گیم‌های این بازی پیروز شوند، در مطلبی جداگانه در دسترس قرار دارد و می‌توانید با کمک آن مهارت خود را بیشتر کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا