تماشا کنید: جزئیات فصل دوم بازی Fall Guys اعلام شد

اضافه شدن اژدها و شوالیه‌ها به «فال گایز» در فصل دوم!

در جریان مراسم Gamescom2020، جزئیات جدیدی از فصل دوم بازی Fall Guys با نمایش یک تریلر، اعلام شد.

بازی Fall Guys در طی چند هفته‌ی اخیر جز محبوب‌ترین عناوین صنعت ویدیو گیم بوده است. این بازی بتل رویال، بر خلاف دیگر بازی‌های این سبک، یک بازی پلتفرمر است که با دنیای رنگارنگ خود هرگونه گیمری را به خود جذب می‌کند. در حالی که هنوز گیمرهای بی شماری در حال تجربه‌ی فصل اول بازی Fall Guys هستند، استودیو مدیاتونیک (Mediatonic) یک سری جزئیات از فصل دوم این عنوان بتل رویال را برای علاقه‌مندان به اشتراک گذاشت.

بر اساس گفته‌ی استودیو مدیاتونیک، در فصل دوم Fall Guys، یک قلعه به بازی اضافه می‌شود که گیمرها در آن باید به رقابت با یکدیگر بپردازند. به گفته‌ی سازندگان، ازدها، شوالیه‌ها، وایکینگ‌ها، جادوگران و ساحره‌ها هم به فصل دوم Fall Guys اضافه خواهند شد. علاوه بر تمامی این موارد، در فصل دوم شاهد یک سری مراحل جذاب و حماسی هم خواهیم بود.

هنوز زمان زیادی از فصل اول باقی مانده است و سازندگان تصمیم گرفتند تا تنها یک سری جزئیات کوچک را درمورد فصل دوم بازی Fall Guys در اختیار طرفداران قرار دهند. در جریان مراسم Gamescom 2020، جو ولش (Joe Walsh)، طراح ارشد بازی از تمامی طرفداران بابت حمایت و تجربه‌ی Fall Guys تشکر و قدردانی کرد. او پیش از این گفته بود که آنها روی محتوای بسیار زیادی در حال کار هستند؛ همین امر سبب می‌شود تا انتظارات برای فصل دوم Fall Guys بالا برود. همچنین، نسخه‌ی موبایلی بازی هم در دست ساخت قرار دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا