برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

بررسی هر آنچه در مورد فصل دوم انیمه Oshi No Ko می‌دانیم

مروری بر اطلاعات و تاریخ عرضه

بررسی هر آنچه در مورد فصل دوم انیمه Oshi No Ko می‌دانیم ۱۰ ۱۶ فروردین ۱۴۰۳ اخبار انیمه کپی لینک
بررسی هر آنچه در مورد فصل دوم انیمه Oshi No Ko می‌دانیم

بالاخره تاریخ عرضه فصل دوم انیمه Oshi No Ko مشخص شده است و باید گفت زودتر از زمانی است که طرفداران این انیمه انتظار داشتند!

به عنوان یکی از بهترین انیمه‌های سال ۲۰۲۳، می‌توان به مجموعه ۱۱ قسمتی Oshi No Ko اشاره کرد. این مجموعه با اولین قسمت خود تعداد بسیاری از طرفداران انیمه را هیجان‌زده و سپس به خود جذب کرد. پس از اتمام این انیمه، دنبال کنندگان آن بی‌صبرانه منتظر فصل دوم هستند، و حال انتظارات آن‌ها به خبری خوشحال کننده ختم می‌شود. فصل دوم انیمه Oshi No Ko و ادامه آن در ژوئیه سال  ‌۲۰۲۴ تایید شده است. فصل جدید جو انیمه و ادامه روند آن را تا حد قابل توجهی عوض می‌کند.

تریلر منتشر شده قسمتی از آرک 2.5D Stage Play که قرار است توسط فصل دوم پوشش داده شود را نمایش می‌دهد. آکوا (Aqua)، آکانه (Akane)، کانا (Kana) و دیگر شخصیت‌های انیمه سخت مشغول تمرین برای پیشرفت کار خود در نمایش تیغه توکیو هستند. در حالی که اکثر شخصیت‌ها به تمرین کردن مشغول هستند، آکوا همچنان اطلاعات بیشتری را راجع به مرگ مشکوک مادر خود، آی هوشینو (Ai Hoshino) کسب و در شرکت تئاتر لالا لای تحقیق می‌کند، جایی که آی با مردی که مظنون قتل او است ملاقات کرد. 

کادر اصلی نیز در پی اطلاعات منتشر شده مشخص شده‌اند؛ دایسوکه هیراماکی (Daisuke Hiramaki) همچنان به عنوان کارگردان این مجموعه حضور خواهد یافت، و جین تاکانا (Jin Tanaka) فیلمنامه‌ نویس صدها قسمت از انیمه وان پیس نویسندگی فیلمنامه فصل دوم انیمه Oshi No Ko را بر عهده خواهد گرفت. تاکورا ایگا (Takuro Iga) در قسمت موسیقی و کانا هیرایاما (Kanna Hirayama) طراح اصلی شخصیت‌ها خواهند بود. در حالی که کادر اصلی همچنان به قوت خود باقی می‌مانند، به دلیل رونمایی از شخصیت‌های جدید، افراد دیگری نیز به کادر انیمه Oshi No Ko اضافه خواهند شد، از جمله؛ کوکی اوچیاما (Koki Uchiyama)، دوبلور شخصیت شیگاراکی (Shigaraki) در انیمه My Hero Academia، یاسوکه کوبایاشی (Yusuke Kobayashi)، دوبلور سنکو (Senku ) در انیمه Dr. Stone و دیگر عوامل با استعدادی که فصل دوم را درخشان خواهند کرد. انیمه‌های بسیاری قرار است در طول تابستان سال ۲۰۲۴ براساس ادامه داستان خود مجددا عرضه شوند، اما فصل دوم انیمه Oshi No Ko که توانست در شروع فصل اول خود غوغایی عظیم در میان طرفداران انیمه ایجاد کند، می‌تواند هیاهوی بزرگ‌تری را به وجود آورد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

10 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments