بررسی هر آنچه در مورد فصل دوم انیمه برج خدا می‌دانیم
1%
  • 0/10

بررسی هر آنچه در مورد فصل دوم انیمه برج خدا می‌دانیم

تاریخ عرضه و جدیدترین اخبار موجود از برج خدا!

بررسی هر آنچه در مورد فصل دوم انیمه برج خدا می‌دانیم ۰ ۲۶ اسفند ۱۴۰۲ مقالات جانبی انیمه کپی لینک

پس از گذشت سال‌ها انتظار، زمان انتشار فصل دوم انیمه برج خدا فرا رسیده است. حال، آیا از اتفاقات پیش‌‌روی بام اطلاع دارید؟

انیمه برج خدا مجموعه‌ای برگرفته از یک کمیک دیجیتالی با همین نام است. بام (Bam) شخصیت اصلی داستان همواره می‌کوشد تا به طبقه آخر برجی برسد که دسترسی به آن با دستیابی به خواسته و آرزو‌های او برابر است. با این حال، اتفاقاتی سد راه بام می‌شوند و مسیری سخت با چالش‌های گوناگون را برای او به وجود می‌آورند. فصل اول انیمه برج خدا در ۱ آوریل ۲۰۲۰ منتشر شد و طی ۱۳ قسمت در ۲۴ ژوئن ۲۰۲۰ به پایان رسید. 

تاریخ عرضه فصل دوم انیمه برج خدا چه زمانی است؟

در آگوست ۲۰۲۲، پس از گذشت تقریباً دو سال از عرضه فصل اول انیمه برج خدا، در حالی که تولید آن از قبل آغاز شده بود، این انیمه برای فصل دوم تمدید شد. به عنوان بخش هیجان‌انگیز ارائه این خبر، SIU، خالق انیمه برج خدا طی بیانیه‌ای رسمی خطاب به طرفداران، سپاسگزاری خود را اعلام کرد:

انگار همین دیروز بود که فصل اول این انیمه منتشر شد، اما اکنون می‌توانم به بهانه‌ عرضه فصل دوم انیمه برج خدا مجدداً شما را ببینم! من از عوامل سازنده و دنبال کنندگان این اثر بسیار سپاسگزارم، و نمی‌توانم تا تماشای نتیجه فصل دوم صبر کنم. طبق معمول، تشکر می‌کنم از تمامی حمایت‌های شما!

چه کسانی عضو عوامل سازنده فصل دوم انیمه برج خدا هستند؟

در حالی که تاکنون عوامل سازنده فصل دوم این انیمه به صورت رسمی اعلام نشده‌اند، دنبال کنندگان معتقدند صداپیشگان همچنان افراد گذشته باشند. در ادامه یک لیست از افرادی که انتظار می‌رود مسئولیت دوبله شخصیت‌های انیمه برج خدا را به عهده بگیرند، آمده است:

  • سائوری هایامی (Saori Hayami) در نقش ریچل (Rachel)
  • تایچی ایچیکاوا (Taichi Ichikawa) در نقش بام (Bam)
  • آکیرا سکینه (Akira Sekine) در نقش آناک (Anaak)
  • هیرویوکی‌ یوشینو(Hiroyuki Yoshino) در نقش کوانت (Quant)
  • هیتومی ناباتامه (Hitomi Nabatame) در نقش سرنا (Serena)
  • هوچو اوتسوکا (Houchu Ohtsuka) در نقش هیدان (Headon)

در فصل دوم انیمه برج خدا چه اتفاقی خواهد افتاد؟

در آخرین لحظات پایان فصل اول انیمه‌ برج خدا، ریچل و بام با همکاری یکدیگر سعی می‌کنند پس از حل کردن چالش‌هایی به طبقه آخر برج دست بیایند. با این حال، ریچل به بام خیانت می‌کند و او را به قصد قتل از ارتفاعی خطرناک پرتاب می‌کند. در نهایت فصل اول این انیمه با تصویری از بام که سعی می‌کند مجدداً از برج بالا برود به اتمام می‌رسد. 

در تریلر رسمی فصل دوم، دیدار مجدد ریچل و بام نمایش داده می‌شود، اما سرنوشت آن‌ها مشخص نیست. بر اساس داستان کمیک، فصل دوم از آرک شاهزاده پیروی می‌کند، جایی که بام حین بالا رفتن از برج، نام مستعار جدیدی را از آن خود می‌کند. هویت جدید بام به این معنی است که در یک سازمان جنایتکار به نام FUG استخدام شده است، جایی که او بر کشتن افرادی که بر برج نظارت می‌کنند تمرکز می‌کند. سفر جدید بام، شخصیت اصلی داستان برج خدا، فصلی تازه‌ای را با معرفی شخصیت‌های جدید شروع می‌کند.مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments