آیا بزرگترین افراد معروف طرفدار انیمه را می‌شناسید؟
1%
  • 0/10

آیا بزرگترین افراد معروف طرفدار انیمه را می‌شناسید؟

از جان سینا تا مایکل بی. جردن

آیا بزرگترین افراد معروف طرفدار انیمه را می‌شناسید؟ ۲ ۲۴ اسفند ۱۴۰۲ مقالات جانبی انیمه کپی لینک

انیمه پدیده عظیمی خطاب می‌شود که تحول بزرگی را در سراسر جهان به وجود آورده است. بنابراین بدیعی است جدای از افراد عادی، افراد مشهور نیز مانند سلبریتی‌ها طرفدار انیمه باشند. حال، آیا مواردی از افراد معروف طرفدار انیمه را می‌شناسید؟

بسیاری از افراد حین تماشای انیمه‌های مختلف بزرگ شده‌اند و این مورد استثنایی را نسبت به افراد مشهور و سلبریتی‌ها به وجود نمی‌آورد. این افراد پس از تماشای برخی از آثار شاهکار به طرفداران انیمه تبدیل شده‌اند که به عنوان مثال می‌توان به انیمه شهر اشباح (Spirited Away) و دراگون بال (Dragon Ball Z) اشاره کرد. این احساس شگفت انگیزی است که بدانید یک سلبریتی در جامعه ای به وسعت انیمه و مانگا شرکت می‌کند. با رسانه سرگرمی همراه شوید چرا که در ادامه این مطلب قرار است به معرفی مواردی از افراد معروف طرفدار انیمه بپردازیم.

جان سینا فقط کلاسیک‌ها را می‌پسندد

جان سینا (John Cena) بازیگر فیلم Peacemaker و برنده ۱۶ مسابقه جهانی در WWE، تجسمی از انیمه مورد علاقه‌اش Fist Of The North Star است، چرا که او به اندازه شخصیت‌های این انیمه بدنی عضلانی و آماده مبارزه دارد. طی یک پادکست جان سینا اعلام کرد به انیمه‌های قدیمی، در دهه ۸۰ علاقه‌مند است، بنابراین می‌توان نتیجه گرفت او طرفدار انیمه‌های نسل جدید نیست. با این حال جان سینا را می‌توان به عنوان یک مورد از افراد معروف طرفدار انیمه خطاب کرد. 

ساموئل ال. جکسون در تولید یک انیمه تاثیر گذار بوده است

ساموئل ال. جکسون (Samuel L. Jackson) یک مورد از بزرگترین افراد معروف طرفدار انیمه محسوب می‌شود که با تولید و بازی در انیمه Afro Samurai به افزایش علاقه خود کمک کرد. ساموئل ال. جکسون با سابقه‌ای درخشان که الگوی افراد بسیاری به حساب می‌آید، از هر شرایطی برای تبلیغ انیمه و مانگاهای مورد علاقه خود استفاده کرده، و در رشد این رسانه نقش مهمی را ایفا می‌کند. 

اسرائیل آدسانیا شخصیت ناروتو را به واقعیت می‌آورد

احتمالاً سرگرم کننده‌ترین مبارزه‌های بوکس از آن اسرائیل آدسانیا (Israel Adesanya) است، چرا که او همواره حین مبارزات در حال تبلیغ انیمه مورد علاقه خود Naruto یا Death Note  دیده می‌شود. آدسانیا اغلب حرکت معروف راک لی (Rock Lee) یا حالت نشستن ال (L) را تقلید می‌کند، که برای افراد بسیاری تعجب آور و عجیب محسوب می‌شود. به گفته او، آدسانیا از شجاعت ناروتو و راک لی الهام می‌گیرد و این موضوع به او کمک کرد تا در چنین ورزش خطرناکی به مبارزه ادامه دهد. به این ترتیب، اسرائیل آدسانیا نیز موردی دیگر از بزرگترین افراد معروف طرفدار انیمه به شمار می‌آید.

آریانا گرانده آثار استودیو جیبلی را می‌پسندد

آریا گرانده (Ariana Grande) در مورد علاقه‌ خود نسبت به انیمه سکوت را پیشه کرده است. اما با این حال، او یکی از بزرگترین طرفداران آثار هایائو میازاکی و استودیو جیبلی به شمار می‌آید و حتی دو تتو از شخصیت اصلی انیمه شهر اشباح، چیهیرو (Chihiro) دارد. انیمه شهر اشباح شهرتی جهانی را در سراسر دنیا به دست آورده است، اما تایید شدن آن از طرف یکی از مشهورترین سلبریتی‌ها، باعث می‌شود افراد بیشتری به سمت دیدن انیمه سوق داده شوند. از آن‌جایی که آریانا گرانده به عنوان یک مورد از افراد معروف طرفدار انیمه در این لیست قرار می‌گیرد، بهتر است سکوت خود را نسبت به این موضوع بشکند.

بی‌تی‌اس طرفداران سرسخت انیمه هستند

بزرگترین گروه موسیقی پسران، بی‌تی‌اس (BTS) طرفداران سرسخت انیمه‌های مختلفی هستند. هر کدام از اعضای این گروه، سبکی منحصر به فرد را می‌پسندند؛ شوگا (Suga) طرفدار انیمه Slam Dunk است و جونگ‌کوک (Jungkook) نیز انیمه شهر اشباح را به عنوان انیمه مورد علاقه خود اعلام می‌کند. با این حال همگی آن‌ها Attack on Titan، اثری از هاجیمه ایسایاما را به عنوان منبع الهام بخش خود می‌دانند، و بر گرفته از این مجموعه آهنگ Attack on Bangtan را تولید کرده‌اند. از انیمه Haikyuu!! تا Naruto یا My Hero Academia مواردی از آثار مورد پسند آن‌ها است که موجب می‌شود اعضای این گروه به جمع افراد معروف طرفدار انیمه بپیوندند. 

برونو مارس به عنوان یک طرفدار جدید ظاهر می‌شود

 انیمه Jujutsu Kaisen در حال حاضر یکی از پرطرفدارترین انیمه‌ها محسوب می‌شود، و برونو‌مارس (Bruno Mars) نیز جزوی از این طرفداران است. طی یکی از پست‌های اینستاگرام برونو مارس، او آخرین والیوم مجموعه Jujutsu Kaisen را در حالی که کلاه پیکاچو را به سر و عروسک Hello Kitty را در دست داشت، خود را به عنوان یک مورد از دوست‌داران انیمه معرفی کرد. مدت بسیاری طول نکشید که این پست به بیشتر از دو میلیون لایک رسید، و باعث شد طرفداران Jujutsu Kaisen متعجب شوند. حال با توجه به اینکه مدت کمی تا پایان این مجموعه مانده است، افرادی که تاکنون موفق به تماشای Jujutsu Kaisen نشده‌اند بهتر است هرچه زودتر به شروع آن اقدام کنند.

کیانو ریوز به تازگی تماشای انیمه را شروع کرده است

شخصیت نقش اول John Wick، کیانو ریوز (Keanu Reeves) به عنوان یکی از بزرگترین و البته جدیدترین افراد معروف طرفدار انیمه در این لیست قرار می‌گیرد. او انیمه Cowboy Bebop را به شدت می‌پسندد، و حتی قرار بود در لایو اکشن این مجموعه به عنوان اسپایک (Spike) به ایفای نقش بپردازد. اما متاسفانه این پروژه به دلیل محدودیت بودجه لغو شد. با این حال می‌توان از  کیانو ریوز به عنوان انتخابی مناسب برای ایفای این نقش یاد کرد. 

کانیه وست، Akira را به عنوان منبع الهام بخش خود معرفی می‌کند

کانیه وست (Kanye West)، موزیسین برنده چندین جایزه گرمی و طراح لباس میلیاردر، بارها اعلام کرده است که چقدر انیمه را دوست دارد، به خصوص Akira که توسط کاتسوهیرو اوتومو ساخته شده است. به گفته او، کارگردان این مجموعه در مسیرهای مختلف منبع الهام بخش او بوده است، که به عنوان مثال می‌توان به یکی از بزرگترین موزیک ویدیو‌های کانیه یعنی Stronger اشاره کرد. اگرچه او عمدتاً در مورد Akira صحبت می کند، و Bleach ،Attack On Titan و بسیاری دیگر از فیلم های انیمه جذاب و مبهم را دوست دارد.

مگان دی استالین شخصیت‌های مختلف را کاسپلی می‌کند

رپر معروف، مگان دی استالین (Megan Thee Stallion) به عنوان یک مورد از بزرگترین افراد معروف طرفدار انیمه از هر فرصتی برای ابراز علاقه خود نسبت به انیمه استفاده می‌کند. مگان همچنین گاهی اوقات به کاسپلی شخصیت‌های مختلف و مورد علاقه خود می‌پردازد، که به گفته او، این کار را می‌پسندد و هنگام حضور در جشنواره‌های کاسپلی به شدت لذت می‌برد. به عنوان انیمه‌های مورد علاقه مگان دی استالین می‌توان به My Hero Academia و Jujutsu Kaisen اشاره کرد. 

مایکل بی. جکسون همواره در حال اثبات علاقه خود نسبت به انیمه است

بازیگر فیلم‌ها معروف و پرطرفدار Creed و Black Panther، مایکل بی. جردن (Michael B. Jordan) اغلب به ابراز علاقه خود نسبت به انیمه می‌پردازد، و در مصاحبه‌ای با GQ اعتراف کرد طرفدار سرسخت انیمه Naruto است. او همچنین برای طراحی لباس خود هنگام ایفای نقش کیلمونگر(Killmonger) در فیلم Black Panther از وگتا (Vegeta) در انیمه Dragon Ball Z الهام گرفته است. عشق مایکل بی. جردن به این رسانه هیچ حد و مرزی ندارد، بنابراین این سلبریتی نیز به عنوان موردی دیگر از بزرگترین افراد معروف طرفدار انیمه محسوب می‌شود.

انیمه قسمت بزرگی از کودکی، بزرگسالی و خلاقیت من را در برمی‌گیرد.مطالب مرتبط

دیگران نیز خوانده‌اند

نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments